Což takhle dát si víno
09.10.

VIDEO: Kolik vína je třeba vypít, abychom byli zdraví? To množství vás překvapí!

Moderátor oblíbeného pořadu Což takhle dát si víno Ondřej Novotný je nyní díky natáčení jednotlivých dílů zkušeným vinařem. V rozhovoru ve Snídani s Novou prozradil, jaké množství tohoto lahodného nápoje je třeba vypít, abychom si utvrdili zdraví.

Návrat Michala Jančaříka
aktualizováno 06.08.

Jako nováček: Michal Jančařík PRVNĚ MODEROVAL ZPRÁVY. Co se dělo v ZÁKULISÍ pár vteřin před? VIDEO

Michal Jančařík se po boji s nemocí vrátil na obrazovky TV Nova s novým úkolem, zasedl za moderátorský pult poledních Televizních novin. Ani po osmnácti letech praxe se obavám z nové role nevyhnul, za zdárným koncem stojí nejen poctivá příprava. Nahlédněte do zákulisí zpravodajství.

Michal Jančařík
13.07.

VIDEO: Moderátor Michal Jančařík oznámil velkou novinku! Na obrazovce bude v nové roli

Moderátor Michal Jančařík se stále zotavuje z operace, kterou podstoupil 19. června. I když má ještě necelé tři týdny rekonvalescence před sebou, od srpna se plánuje vrátit zpět do televize. Čeká ho tam nová výzva!

Michal Jančařík
aktualizováno 10.07.

GRATULUJEME! Moderátor Michal Jančařík oslavil narozeniny po boku nosatého dvojníka

To, co potkalo moderátora TV Nova Michala Jančaříka, si nikdo nepřeje ani v tom nejhorším snu. Před dvěma lety se mu život otočil naruby. Přes to všechno mu úsměv z tváře nemizí a dnes oslavil narozeniny. Jak plánuje svůj den oslavit se podívejte VE VIDEU.

Nova stars - Michal Jančařík
aktualizováno 20.06.

TO JE BOREC! Ochrnutý moderátor Michal Jančařík prozradil, kolik si dnes vydělá

V pátém díle dokumentární série Nova stars Michal Jančařík prozradil, jakým povoláním se kromě moderování věnuje a také jaké k tomu má důvody.

TV Nova natáčí nový komediální seriál Kameňák! Padla první klapka - 6
16.06.

PRVNÍ ZÁBĚRY: Podívejte se, jak to vypadá na place zbrusu nového seriálu Kameňák!

Televize Nova natáčí nový seriál, jehož děj se točí kolem malého městečka Kameňákov! Kromě skvělých vtipů a humorných momentů se diváci mohou těšit i na mnoho známých tváří.

Nova stars s Michalem Jančaříkem - 4. díl
13.06.

SMUTNÉ DETAILY. Michal Jančařík žije aktivně i se sedmikilovou ledvinou v břiše

Ve čtvrtém díle dokumentární série Nova stars Michal Jančařík prozradil, který sport mu nejvíce chybí a jaké aktivity nyní provozuje. A co ho nejvíce táhne k zemi.

Nova stars s Michalem Jančaříkem - díl 2.
31.05.

Michal Jančařík za volantem: Jak zvládá řízení bez nohou? Prozradil, co je netěžší

V druhém díle dokumentární série Nova stars s Michalem Jančaříkem pokračuje oblíbený moderátor TV Nova, který po cévním krvácení do míchy skončil na invalidním vozíku, v popisu svého nelehkého příběhu. Jak mu to jde za volantem?

Nova Stars - Jančařík - repka
26.05.

BOLEST I RADOST. Slavný moderátor se odhalil! Jak vypadá život Michala Jančaříka?

Známý moderátor Michal Jančařík se v důsledku komplikací po náročné operaci ledviny ocitl na invalidním vozíku. V novém internetovém pořadu Nova Stars prozrazuje, jak se mu po osudném zákroku změnil život!

Michal Jančařík
aktualizováno 24.05.

Odhalená pravda moderátora Michala Jančaříka: Svléknul jsem se úplně donaha! VIDEO

Moderátor televize Nova Michal Jančařík pustil kameramany do svého soukromí. Vznikl díky tomu jedinečný pořad, který lidem přiblíží jeho život na vozíčku. Jak vše zvládá?

Michal Jančařík - livechat
aktualizováno 14.03.

Michal Jančařík otevřeně o svém ochrnutí: Prozradil, co je pro něj největší vzpruhou

Známý moderátor televize Nova Michal Jančařík se v rozhovoru rozpovídal o omezeních, která mu jeho handicap přináší, a zároveň odhalil, jak celou situaci vnímaly jeho dvě dcery.

Michal Jančařík - reportáž o novém vozíku
11.03.

VIDEO: Michal Jančařík se připravuje, že znovu vstane. Pomoci mu má nový invalidní vozík

Oblíbený moderátor Michal Jančařík převzal speciální invalidní vozík, který mu pomůže navrátit se k aktivitám, které musel kvůli částečnému ochrnutí opustit. Na co se Michal těší nejvíce?