Marek Ztracený na oslavě
09.03.

Marek Ztracený prozradil, co si nadělil k narozeninám. Čeká ho velký životní krok

Na oslavu čtyřiatřicátých narozenin oblíbeného písničkáře Marka Ztraceného dorazila spousta celebrit. Nechyběla zpěvačka Marta Jandová, Leoš Mareš s manželkou Monikou nebo „Hurikán“ Dalibor Janda.

Gott-Volejte
02.02.

EXKLUZIVNĚ: Karel Gott oslovení mistře nemá rád! VIDEO

U příležitosti pětadvacátých narozenin televize Nova poskytl Zlatý slavík Karel Gott exkluzivní rozhovor, který vedla jeho velká fanynka a také oblíbená televizní moderátorka Lucie Borhyová.

V tom domě straší! EYE
aktualizováno 25.01.

VELKÝ POKROK: Snímek V tom domě straší způsobil revoluci v tvorbě animovaných snímků

Film V tom domě straší! svedl dohromady dva oscarové filmaře, kteří v minulosti významnou měrou ovlivnili vývoj kinematografie, a to Roberta Zemeckise a Stevena Spielberga. K nim se přidal talentovaný nováček Gile Kenan a společně využili revoluční motion-capture animace a učinili další významný krok v oblasti filmového umění...

Matt LeBlanc
21.01.

Joey z Přátel je nenapravitelný sukničkář i po padesátce. Tyto slavné ženy mu prošly postelí!

Kdo by si nepamatoval legendární seriál Přátelé? Potřeštěného Joeyho Tribbianiho hrál Matt LeBlanc (51), který jako jediný z šestice herců Přátel vzal nabídku na samostatný seriál a vznikl tak spin-off Joey!

Harry Potter a Princ dvojí krve: Katie Leung - 2
12.01.

Získala srdce Harryho Pottera: Takhle dnes vypadá láska populárního čaroděje

Filmová sága mladého čaroděje uchvátila veřejnost po celém světě. Nespočet fanynek smutnilo, když se jejich Harry dal dohromady s Čo Čchang, které je dnes již přes třicet a nutno říct, že je stále krásná.

Rodinné případy - Restart EYE
11.01.

Neměli slitování: V nejtěžších chvílích ho rodina vyhodila na ulici. VIDEO

Návrat Adama do jeho rodného domu vyvolá v rodině spoustu hádek. Začnou se ztrácet peníze a podezření automaticky padá na Adama. To, co je však na první pohled zřejmé, nemusí být tak úplně pravda.

Rodinné případy - Výbuch EYE
10.01.

RODINNÉ DRAMA: Uznávaný primář za zavřenými dveřmi terorizuje své nejbližší

Okolí jej bere jako uznávaného primáře, před svými blízkými se ovšem chová jako netaktní tvrdohlavec, který často vystavuje své nejbližší psychickému teroru.

Rodinné případy - Nehoda EYE
aktualizováno 14.01.

Srazil chodce a z místa nehody ujel: Doma ho čekala těhotná manželka!

Nečekaný zvrat nastane v pohodovém životě mladých manželů, kteří čekají dítě. Jejich životy obrátí vzhůru nohama nešťastná nehoda, při které zemře člověk.

Zuzana Kanócz v Románu pro ženy.
aktualizováno 07.01.

Proměna po 15 letech: Jak dnes vypadá Laura z Románu pro ženy? Takhle se změnila!

Snímek, který má na svědomí Filip Renč, se stal oblíbeným napříč celou naší republikou. Téma Románu pro ženy se totiž dotýká mnoha – téměř každá žena si totiž alespoň jednou za život zkusí, jaké to je mít výrazně staršího partnera. O zkušenost se neochudila ani hlavní postava Laura, kterou si s chutí zahrála Zuzana Kanócz (39). Jak vypadá 15 let od natáčení?

Jak dnes vypadají nejznámější čeští princové z pohádek? Poznáte je?
01.01.

Stárnoucí LAMAČI SRDCÍ: Koukněte, jak dnes vypadají princové ze slavných pohádek

Jsou vznešení, krásní a nakonec si vždy vybojují srdce své vyvolené. Řeč je o pohádkových princích. Jak vypadají dnes a obstáli by stále v rolích princů?

TETOVÁNÍ ČESKÝCH CELEBRIT: Uhádnete komu, jaké tetování patří?
31.12.

TETOVÁNÍ ČESKÝCH CELEBRIT: Uhádnete komu, jaké tetování patří?

Stále oblíbenějším módním doplňkem je tetování. Kresbou na tělo lidé vyjadřují svou osobitost nebo třeba zaznamenávají důležité okamžiky života. A jaký vztah mají k tetování české celebrity? Poznáte, komu jednotlivá tetování patří?

Hledá se Nemo
aktualizováno 02.01.

Slavné hlasy postaviček z Hledá se Nemo: Tipnete si správně, kdo malé rybky namluvil?

Cílovou skupinou animovaných filmů jsou především děti. A filmy pro děti musí mít samozřejmě český dabing. Víte, kdo nadaboval hlavní postavy z geniálního díla studia Pixar Hledá se Nemo?