Výhra v Co na to Češi
22.02.

OBROVSKÉ ŠTĚSTÍ: V soutěži Co na to Češi dnes padne rekordní výhra!

Z účinkování v oblíbené novácké soutěžní show Co na to Češi si jeden z týmů odveze nejen nezapomenutelné zážitky, ale i pěknou hromadu peněz. Svými neotřelými odpověďmi totiž jeho členové vybojují tu nejvyšší možnou výhru, kterou lze v Co na to Češi získat!

Nutella
28.12.

SOUTĚŽTE s pořadem Tescoma s chutí o balíčky sladkých cen. A jste mezi VÝHERCI?

Sledovat pořad Tescoma s chutí se rozhodně vyplatí. Nejenže se dozvíte o chutných receptech a načerpáte várku inspirace, nyní budete moci vyhrát také skvělé ceny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku!

Snídaně s Novou - soutěž
02.12.

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ: Sledujte Snídani s Novou a vyhrajte hodnotné dárky pod stromeček!

Vánoce se kvapem blíží, a pokud ještě nemáte všechny dárky pod stromeček, pořad Snídaně s Novou vám s tím trochu pomůže. Připravil si pro vás 46 hodnotných cen. Tak neváhejte a každý den vyhrávejte dárek pod stromeček!

aktualizováno 18.10.

HERNÍ ŘÁD soutěže pořadu Život ve hvězdách o poukázku v hodnotě 1000 Kč na výrobu CeWe fotoknihy

1. Vyhlašovatelem soutěže o poukázku na výrobu CEWE fotoknihy (dále jen „Soutěž“) je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „TV Nova“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost CeWe Color, a.s., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.

Den s Novou - 4
17.09.

GRATULUJEME: Známe vítěze soutěže Dne s Novou. Usmálo se štěstí i na vás?

Velká soutěž, do které se mohli zapojit všichni návštěvníci Dne s Novou, zná své výherce. Je v jejich seznamu i vaše jméno?

Dovolená Řecko - 2
27.08.

Přijďte na Den s Novou a vyhrajte zájezd do luxusního hotelu v Řecku

V rámci Dne s Novou, který se uskuteční v sobotu 15. září v ateliérech TV Nova v pražské Hostivaři, bude probíhat celodenní soutěž o spoustu zajímavých cen. Hlavní výhrou bude zájezd do luxusního hotelu Mitsis Norida Beach od cestovní kanceláře Blue Style!

Chcete být milionářem - Ljuba Krbová a Adrian Jastraban
aktualizováno 11.07.

VIDEO: Hvězdy Ulice soutěžily v Chcete být milionářem? Podívejte se, kolik vyhrály!

Do oblíbené soutěže Chcete být milionářem? přijaly pozvání také známé tváře ze seriálu Ulice. Jak se jim dařilo? Podívejte se!

Letní soutěž - Snídaně s Novou
aktualizováno 18.06.

JEDINEČNÁ MOŽNOST: Zúčastněte se letní soutěže s pořadem Snídaně s Novou a vyhrajte skvělé ceny!

Léto je tady! A jelikož je potřeba se na něj pořádně vybavit, připravil si pro své diváky pořad Snídaně s Novou skvělou soutěž, ze které si výherci mohou odnést úžasné ceny! Jak se zapojit?

Vyhrajte věcné ceny z oblíbených pořadů TV Nova!
aktualizováno 15.01.

VYHLÁŠENÍ VELKÉ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE: Kdo vyhrál předměty s tematikou pořadů TV NOVA?

Během vánočních svátků mohli diváci zúročit své vědomosti ve velké soutěži, kterou pro ně televize Nova připravila. Kdo se stal vítězem věcných cen? Možná jste to byli vy!

Dobyvatel - soutěž
03.01.

SOUTĚŽ: Kdo vyhrál oblíbenou deskovou hru Dobyvatel? Zde jsou jména vítězů!

Před Vánoci byla vyhlášena soutěž o deskovou hru Dobyvatel. Byla potřeba jen odpovědět na jednoduchou otázku. Kdo odpověděl správně a měl to štětsí, že byl vylosován?

7. KOLO
aktualizováno 31.12.

7. kolo vánoční soutěže: Vyhrajte věcné ceny z vašich oblíbených pořadů TV Nova! Jak na to?

Nejste spokojeni s tím, co jste dostali pod stromeček? Toužíte ještě po nějakém, tak trochu bonusovém vánočním dárku? Právě teď máte jedinečnou šanci!

5. KOLO VÁNOČNÍ SOUTĚŽE
aktualizováno 29.12.

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ, 5. KOLO: Vyhrajte parádní ceny z oblíbených pořadů TV Nova!

Ručníky, deky, trička, hračky pro mazlíčky, zápisníky, krabičky na jídlo, propisky, klíčenky a mnoho dalšího, vše s logem oblíbených seriálů a pořadů televize Nova. O takové dárkové předměty můžete soutěžit, tak zkuste štěstí!