Lhář, lhář - 4
06.02.

GALERIE: Fotky z filmu Lhář, lhář

GALERIE: Fotky z filmu Lhář, lhář

Gremlins - 5
aktualizováno 21.12.

Tvůrci kultovního filmu Gremlins skončili před soudem! Důvod je opravdu nesmyslný

Za snímek Gremlins tvůrci stanuli před soudem, a dokonce jim byla uložena pokuta. Co vlastně žalující straně vadilo? Důvod byl opravdu nesmyslný...

TV Nova logo
20.07.

Soud zakázal společnosti M7 Group nelegální distribuci televizí TV Nova a Markíza

TV Nova a TV Markíza uspěly s návrhy na vydání předběžných opatření proti společnosti M7 Group, která na českém a slovenském trhu provozuje satelitní platformu Skylink. Městský soud v Praze vydal proti M7 Group dvě předběžná opatření ve věci neoprávněného šíření FTA stanic TV Nova na Slovensku a FTA stanic TV Markíza v Česku.

Skupina Nova
19.12.

Soud vystavil předběžné opatření proti společnosti neoprávněně šířící stanice skupiny Nova

Krajský soud v Českých Budějovicích vydal předběžné opatření proti české společnosti Opton s.r.o., poskytovateli internetových služeb, který vedle nabídky internetového připojení neoprávněně šířil stanice skupiny Nova.

bolek polívka
31.07.

GRATULUJEME! Slavný mim se smutným osudem dnes slaví životní jubileum! Věděli jste, čím vším si musel projít?

Osud uštědřil talentovanému mimovi a herci mnoho ran. Přesto vždy vstal a nevzal to. Co všechno ho za ta léta postihlo? A jaké jubileum dnes slaví?

Holky pod zámkem
aktualizováno 24.06.

Výroba drog i usmrcení z nedbalosti: Který příběh z Holek pod zámkem vás zaujal nejvíce? HLASUJTE!

Celých sedm týdnů mohli diváci dokumentu Holky pod zámkem sledovat drsné příběhy žen, které se na dlouhá léta dostaly na místa, kam by se nechtěl dostat nikdo z nás.Čí příběh vás zaujal nejvíce? Drogy, krádeže, finanční podvody, nebo usmrcení z nedbalosti? HLASUJTE!

Holky pod zámkem - Libuše a syn - 3
aktualizováno 22.06.

HOŘKÁ PŘÍCHUŤ SVOBODY: Kdo si na Libuši počkal před vězením? Z výhružek, které dostává, jde strach!

Žena, která má na triku finanční podvody ve výši několika milionů a desítky poškozených, je na svobodě! Hned před soudem si na ni počkal muž, který budí respekt! Přišel čas zúčtování? Z výhružek, které okradení lidé Libuši posílají, jde strach!

Libuše - Holky pod zámkem
aktualizováno 21.06.

EXKLUZIVNĚ: Libuše čelí drsným výhružkám od těch, které okradla! Kam až poškození lidé zašli?

Napětí, stres a nervy, takové pocity prožívala v posledním díle Holek pod zámkem Libuše, kterou čekal soud! Jednání o podmínečném propuštění bylo úspěšné a žena, která má na triku milionové finanční podvody, jde na svobodu! Tam na ni ale čekají poškození lidé, které obrala o nemalé peníze. Co jí vzkazují?

Holky pod zámkem - 7.díl - 1
aktualizováno 19.06.

VIDEO: Blíží se propuštění další odsouzené? Podívejte se, kdo má šanci dostat se na svobodu!

Dokumentární série Holky pod zámkem míří do finále! Rozuzlení hned několika příběhů žen, které si odpykávají své tresty ve třech českých věznicích, je tu! Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Holky pod zámkem - Takhle vypadá trest na díře - 3
aktualizováno 01.06.

ZASLOUŽÍ SI SVOBODU? Hlasujte, jestli by měli nezvladatelnou Dodu propustit na podmínku!

Alžběta, které se přezdívá Doda, dostala u soudu šest let. 27 měsíců už si odseděla, v blízké době si proto plánuje požádat o podmínečné propuštění. Přáli byste jí dřívější odchod z vězení? HLASUJTE v anketě!

Holky pod zámkem 3. díl - 4
aktualizováno 21.05.

VIDEO: Šokující přiznání Libuše a pobyt v ´díře´! Drsné zážitky z ženské věznici nejsou pro citlivky

Rozčílená Libuše i extrémní podmínky. Co vše zažívají odsouzené ženy během svého pobytu ve vězení? Některé se srovnají se svým osudem rychle, jiné dělají potíže ještě dlouho po nástupu výkonu trestu.

Soudy Kláry Slámové
29.03.

PŘEPADENÍ V PŘÍMÉM PŘENOSU: Takhle uhodili na manželku producenta! Jaká byla její reakce?

V pořadu Soudy Kláry Slámové zastává nezastupitelnou roli! Jak si poradila se situací, kdy ji během rozhovou přepadli režisér i producent naráz? Podívejte se na video!