Zuzana Kanócz v Románu pro ženy.
aktualizováno 07.01.

Proměna po 15 letech: Jak dnes vypadá Laura z Románu pro ženy? Takhle se změnila!

Snímek, který má na svědomí Filip Renč, se stal oblíbeným napříč celou naší republikou. Téma Románu pro ženy se totiž dotýká mnoha – téměř každá žena si totiž alespoň jednou za život zkusí, jaké to je mít výrazně staršího partnera. O zkušenost se neochudila ani hlavní postava Laura, kterou si s chutí zahrála Zuzana Kanócz (39). Jak vypadá 15 let od natáčení?

Česká spojka - 6
aktualizováno 28.02.

ODHALENÍ: Chris Rock, Anthony Hopkins a jiné hvězdy! Ale film Česká spojka měl být původně mnohem lepší

Česká spojka je americký trhák, v němž má Česká republika nemalou roli. Původně ale tento snímek měl být dost odlišný. Lišit se mělo obsazení i pojetí celého filmu.

Česká spojka - 7
aktualizováno 22.02.

GALERIE: Česká spojka

GALERIE: Česká spojka

Román pro ženy - 3
aktualizováno 03.01.

TOP 10 CHYB oblíbeného Románu pro ženy: Všimli jste si nůžek zabodnutých v hrudníku?

Jak se natáčely erotické scény v oblíbeném Románu pro ženy? A jaká filmová chyba se pojí s nůžkami zabodnutými v hrudníku? Tohle jste o oblíbené vieweghovce určitě nevěděli!

Kameňák 2 - 10
aktualizováno 23.09.

ANKETA: Která je podle vás nejlepší hláška z filmu Kameňák 2? HLASUJTE!

Policejní šéf Kameňákova Pepa Novák má plno starostí – ráno musí uspokojit roztouženou manželku Vilmu, odpoledne vyřešit problém znásilňování (nejen) svých podřízených a znovuobjevit Modrý pramen! Jak to hlavní hrdina zvládá? S humorem!

Stará Kropáčková
aktualizováno 15.09.

TOP 10 filmu Kameňák: Jak se do filmu dostala stará Kropáčková? A jak dnes vypadá malý Pepíček?

Dnes již legendární komedie Zdeňka Trošky, která je téměř celá sestavená z bezpočtu fórů a vtipů, i po letech nepřestává diváky bavit! Ve své době patřil Kameňák k nejúspěšnějším českým filmům – víte, kolik milionů snímek vydělal?

Chcete být milionářem? - DNES VE 20:20 - 1
aktualizováno 18.08.

VIDEO: Noví soutěžící i nové otázky! Co vás čeká v premiérových dílech Chcete být milionářem?

Chcete si ověřit, zda byste dokázali odpovědět na otázku za milion korun? Své znalosti můžete otestovat v premiérových dílech soutěže Chcete být milionářem? Oblíbenou show vás provede ostřílený moderátor Marek Vašut.

Chcete být milionářem? - 2016 - Marek Vašut - 2
aktualizováno 28.06.

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Na Nově startují premiérové díly soutěže Chcete být milionářem?

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky show Chcete být milionářem? je tu! Těšili jste se na premiérové díly? Nyní můžete s napětím sledovat, jestli někdo další dosáhne na milionové výhry!

Chcete být milionářem? - 2016 - 1
aktualizováno 02.07.

DOPOSUD NEJVYŠŠÍ VÝHRY v Chcete být milionářem?: Kolik, kdo a kdy! Dokázali byste odpovědět?

Jaké jsou nejvyšší finanční výhry u nás v legendární soutěži Chcete být milionářem? Máme pro vás odpovědi. Otázkou je, zda byste vy odpovědi na milionové otázky?

Chcete být milionářem?
27.06.

VIDEO: Historicky první výherce soutěže Chcete být milionářem? pobavil svět! Koukněte se, jak vyhrál!

Jízda snů! Stal se prvním člověkem, který v soutěži Chcete být milionářem odpověděl na všechny otázky a vyhrál hlavní cenu. A bylo to velice povedeným a vtipným způsobem. Tomuhle chlapíkovi to pálí a milion si určitě zaslouží!

drazi sousede
aktualizováno 17.06.

POŘÁDNÁ PORCE TELEVIZNÍ ZÁBAVY: Na jaké seriály, filmy a pořady se můžete v létě těšit?

Také už s napětím vyhlížíte dovolenou a horké letní dny? Prozradíme vám, na jaké skvělé pořady a seriály se můžete těšit! Program bude opravdu nabitý. A navíc, podívejte se, na jakých akcích se o prázdninách můžete setkat s TV Nova osobně!

Chart Show - České filmové hity - 6
aktualizováno 04.03.

Zákulisí CHART SHOW: Jak probíhalo natáčení s Helenou Vondráčkovou a do koho byla platonicky zamilovanná Dana Morávková?

Už dnes večer mohou diváci zábavného pořadu Chart Show zavzpomínat na ty nejlepší české filmové hity! Pozvání moderátora Libora Boučka přijala nejedna známá tvář v čele s legendární Helenou Vondráčkovou. Co o ní říkají její kolegyně?