Což takhle dát si víno - 7. díl
25.10.

Což takhle dát si víno: Jak servírovat víno a neztrapnit se?

Ondra bloudil v ulici mezi barevnými domy, v nichž nikdo nebydlí, a hledal muže, kterého nezná... Vypadá to jako úryvek z románu Franze Kafky, ale ve skutečnosti je to další díl série Což takhle dát si víno. Vždyť také ztracený mladík nakonec našel nejen svou cestu, ale také gurmánský orgasmus.

Což takhle dát si víno
09.10.

VIDEO: Kolik vína je třeba vypít, abychom byli zdraví? To množství vás překvapí!

Moderátor oblíbeného pořadu Což takhle dát si víno Ondřej Novotný je nyní díky natáčení jednotlivých dílů zkušeným vinařem. V rozhovoru ve Snídani s Novou prozradil, jaké množství tohoto lahodného nápoje je třeba vypít, abychom si utvrdili zdraví.

Pražské vinobraní 2018
aktualizováno 07.09.

SOUTĚŽ o vstupenky na Pražské vinobraní

O víkendu 15. a 16. září bude Vypich na Praze 6 patřit nejlepším vinařům, kteří se sem sjedou na Pražské vinobraní 2018. Vedle tuzemských vín se představí i zahraniční klenoty. Novinkou letošního roku je pivní a kempingová zóna. Organizátoři chystají grilování, ochutnávky dobrot a bohatý doprovodný program pro dospělé i děti. Vstupenky jsou už nyní v předprodeji.

Vinobraní
aktualizováno 13.08.

Vlastnoručně vyrobený burčák i výběrová vína: Pražské vinobraní 2018 nabídne tekuté dobroty

O víkendu 15. a 16. září bude Vypich na Praze 6 patřit nejlepším vinařům, kteří se sem sjedou na Pražské vinobraní 2018. Vedle tuzemských vín se představí i zahraniční klenoty. Novinkou letošního roku je pivní a kempingová zóna. Organizátoři chystají grilování, ochutnávky dobrot a bohatý doprovodný program pro dospělé i děti.

Filmová místa – 2Bobule
aktualizováno 11.08.

FILMOVÁ MÍSTA 6: Tváří se jako stejné, ale nejsou! Změn ve filmu 2Bobule si všimne jen pozorný divák. VIDEO

Chyby ve filmu, změny oproti prvnímu dílu, kterých si všimne jen pozorný divák, i tajemství ze zákulisí – to vše přinese další díl online pořadu Filmová místa!

Hospoda
11.07.

TOP 10 SERIÁLU HOSPODA: Skutečné pivo, odkazy na Bibli a zásah vyšší moci!

V oblíbeném nováckém seriálu Hospoda teklo pivo proudem. Zajímá vás, kolik se ho během natáčení vypilo, co má seriál společného s Biblí nebo čí smrt překazila jeho pokračování? Čtěte dál...

1921423
aktualizováno 21.10.

VIDEO: Pije víno a čte knihy. Tomáš Klus ukázal, jak se připravuje na roli porotce

Tomáš Klus je vynikající zpěvák a herec. To ale není vše. Přijal nabídku stát se porotcem Noci filmových nadějí, kterou můžete exkluzivně sledovat již podeváté na kanále TV Nova. Jaký ale bude porotce? O tom a mnohem více se rozpovídal v reportáži Marcely Škábové.