Varieté - 8
10.09.

Bláznivá Christina Aguilera: ´Vypiju vodu z její vany, až se vykoupe!´ Co stálo za nechutným slibem?

Někteří herci by kvůli získání role udělali cokoliv. Vypít vodu z vany známé hvězdy? Žádný problém! Co měla Christina Aguilera v plánu?

The Watcher
15.08.

Taneční událost podzimu 2018: Nová inscenace The Watcher nabídne živou hudbu, tanec i zamyšlení

Přední český soubor současného tance 420People a doma i v zahraničí oceňovaná kapela Please The Trees vytvořili novou inscenaci s názvem The Watcher v Divadle La Fabrika v Praze-Holešovicích.

Yemi A. D. Ynspirology
02.08.

Workoholik až na půdu: Yemi nerespektoval své tělo a přišel tvrdý trest

Co se může stát, když člověk neuposlechne vlastní tělo? O svých zkušenostech se rozpovídal tanečník Yemi A. D., který se objevil na festivalu Ynspirology, jímž je patronem a hlavním organizátorem.

Mikolas Josef
aktualizováno 17.08.

JSI NA ŠPATNÉM POLI! Natáčení videoklipu Mikolase Josefa: Někdy se zkrátka nezadaří

O víkendu proběhl v pražských Žlutých lázních již třetí ročník festivalu Ynspirology. Jeho návštěvníci se mohli setkat se zajímavými lidmi a vyzkoušet si nepřeberné množství aktivit. Na velkém pódiu se představil také Mikolas Josef, který je po velkém úspěchu na Eurovision Song Contest v jednom kole.

Ynspirology 2018 Yemi v pantoflích
31.07.

JE TO KRÁL: Yemi. A. D. předvedl pověstný moonwalk v pantoflích. To musíte vidět! VIDEO

Yemi A. D., tanečník, choreograf a umělec s nigerijskými kořeny, ale původem z Liberce, je nejen jedním z patronů festivalu Ynspirology, ale také jeho organizátorem. Choreograf show Tvoje tvář má známý hlas ukázal, že je opravdovým porfíkem a v tanci ho nezastaví ani nevhodná obuv!

Snídaně tanec
25.07.

‚Háňa nebude sedět v koutě!‘ Moderátoři Snídaně roztančili své boky v rytmu Hříšného tance

Od Petra Říbala a Hanky Reinders už jsou diváci zvyklí na ledacos. Jsou samý šprým a legrace, kterou si často dělají ze svých kolegů během přímého přenosu. Nyní ovšem předvedli, že nejsou žádná ořezávátka. Na terase pořádně rozvlnili boky a zatančili pekelně hříšný tanec..

Snídaně Ynspirology
aktualizováno 20.07.

VIDEO: Mikolas Josef, Yemi a Vojta D. založili nový boyband! Podívejte se na jejich taneční kousek!

Mikolas Josef je po velkém úspěchu, kdy obsadil celkové šesté místo v soutěži Eurovision Song Contest, opravdu na roztrhání a díky skvělým zahraničním příležitostem je stále na cestách. Přesto si našel čas, aby představil festival Ynspirology a společně s ostatními hosty předvedl nevídaný tanec!

Ynspirology ve Snídani s Novou
19.07.

VIDEO: Survival camp, digitální zóna i hudební esa! Festival Ynspirology boří zajeté stereotypy

Už příští víkend se v Praze ve Žlutých lázních představí nepřeberné množství umělců a inspirativních mladých lidí z mnoha oborů. Třetí ročník festivalu Ynspirology se nese ve znamení velkých jmen a zajímavých aktivit.

Kristina Kloubková - Labutí jezero
aktualizováno 28.04.

Kristina Kloubková předvedla Labutí jezero! Moderátorka šokovala fantastickým tancem! VIDEO

Nováckou štafetu přebrala moderátorka Kristina Kloubková. Jak si poradila s náročným úkolem, který vyžadoval náležitou přípravu?

Kristina Kloubková - rozhovor
aktualizováno 28.04.

VIDEO: Moderátorka Kristina Kloubková splnila baletní výzvu na jedničku. Její přítel totiž přišel se skvělým nápadem!

Oblíbená moderátorka TV Nova Kristina Kloubková přebrala štafetu a čekal ji nelehký úkol – zatančit Labutí jezero. Jak jí s připravou pomáhal přítel? Přišel se skvělým nápadem!

Divoké kočky - 3
18.02.

Britney Spears v hlavní roli slavné komedie Divoké kočky? Nic není nemožné...

Komedie Divoké kočky dosáhla neuvěřitelné popularity. Po světě byly dokonce otevřeny bary a hospody imitující skutečný noční podnik, ve kterém se snímek odehrává. Co jste o Divokých kočkách dost možná nevěděli?

Palo Habera SuperStar
aktualizováno 31.01.

TOP 10: Čím vás nekompromisní kat Pavol Habera překvapí? Tohle jste o ostříleném porotci SuperStar určitě nevěděli!

Paľo Habera patří k nejobávanějším porotcům SuperStar. Do očí dokáže říct vše, co si myslí, bez zbytečného balastu. Letos usedne již po osmé do porotcovského křesla. Co o něm možná nevíte?