Constantine
23.03.

Keanu Reeves se v Constantinovi nechal unést. Kolegyně popsala chvíle hrůzy!

Filmová adaptace komiksu Hellblazer přinesla mnoho změn, které rozhořčily fanoušky předlohy. Nová verze Johna Constantina si ale i tak získala spoustu fanoušků. Co všechno tvůrci prozradili o pokračování?

Robin Williams - Dobré ráno, Vietname!
aktualizováno 24.03.

Dobré ráno, Vietname! Hlavní postavě z kultovní komedie propůjčil hlas známý český zpěvák

Robin Williams si zahrál ve snímku na motivy skutečných událostí v komedii z války ve Vietnamu. Nyní mu v novém českém znění propůjčil svůj hlas zpěvák a herec Tomáš Klus!

Auta 3 - 7
aktualizováno 24.03.

Dočká se Blesk McQueen čtvrtého pokračování? Tvůrci prozradili, co se chystá

Auta 3 uzavřela závodnickou kariéru Bleska McQueena. Tvůrci z Pixaru to ovšem nevidí jako nutný závěr série. Co v rozhovorech prozradili o možné čtyřce?

Tom a Jerry a Space Jam 2
22.03.

Skvělá zpráva pro fanoušky kultovního Space Jam: Chystá se dvojka! Víme, kdy bude

Basketbalový souboj Bugse Bunnyho a jeho party proti zlým vetřelcům z vesmíru se po 25 letech dočká pokračování. A to není všechno, na plátna kin se chystají i Tom a Jerry, taktéž v kombinaci animovaných postaviček s živými herci.

Fantastická zvířata a kde je najít - 24
aktualizováno včera 13:00

ODHALENÍ: Představitel hlavního hrdiny Fantastických zvířat trávil měsíce v posilovně úplně zbytečně

Eddie Redmayne, který ztvárnil Mloka, hlavního hrdinu snímku Fantastická zvířata a kde je najít, se svěřil, že nesnáší cvičení. Co jej tedy vedlo k tomu strávit měsíce posilováním? A proč jeho snahy vyšly vniveč?

Batman - Robin Williams
aktualizováno 21.03.

Původně měl hrát Jokera Robin Williams! Producenti ho ale jen sprostě zneužili

Batman od režiséra Tima Burtona představil divákům Jokera v roli Jack Nicholsona. Šíleného zločince si však měl zahrát Robin Williams, kterého ale nakonec tvůrci jen sporstě využili...

Život brouka
17.03.

Tohle nikdo z tvůrců nečekal: Kultovní animák Život brouka předpověděl objev nového druhu

Tvůrci z Pixaru při práci na Životu brouka trochu povolili uzdu své představivosti, a tak někteří broučci nejsou tak úplně založeni na realitě. Představte si jejich překvapení, když jeden z jejich výtvorů byl později v přírodě objeven!

Bídníci - 2
16.03.

Drastická příprava Hugha Jackmana na muzikálové Bídníky: Kvůli roli podstoupil šílené věci

Muzikál Bídníci byl pro Hugha Jackmana vysněným projektem, a tak se při přípravě nebál jít až na dřeň. Aby vypadal jako opravdový galejník, podstoupil opravdu nebezpečné opatření: nejen, že nejedl, on vůbec nepil!

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna - 13
16.03.

Johnny Depp si na natáčení čtvrtých Pirátů pořádně sáhl do kapsy a udělal radost celému štábu

Že se Johnny Depp zajímá o své okolí se příliš neví, herec často nezištně navštěvuje nemocnice a nemá problém něco udělat pro druhé. Krásnou ukázkou bylo natáčení čtvrtých Pirátů z Karibiku.

Cellular - 2
aktualizováno 16.03.

Captain America zažil pořádný trapas: Během natáčení si nestihl dojít na záchod

Chris Evans již několikrát prokázal, že se na zadaný úkol dokáže pekelně soustředit. Důkaz za všechny je postava, kterou vybudoval za celkem krátký čas kvůli roli Kapitána Ameriky. Když se ale hodně soustředíte, leccos vám ujde...

Znamení - 8
09.03.

Drsná diagnóza zamávala s obsazením filmu Znamení! Který známý herec se v něm měl objevit?

Ve snímku Znamení byl původně obsazen populární herec, který má dokonce na kontě několik nominací na Oscara. Lékaři mu však objevili mozkový nádor...

Piráti z Karibiku: Na konci světa - 27
09.03.

Herce při natáčení třetích Pirátů zkrápěli ledovou vodou. Bylo to kvůli bezpečnosti

Navzdory pirátské tématice se v předchozích dílech herci příliš často do vody nedostali. To se měrou vrchovatou změnilo u třetího dílu a asi na to nevzpomínají s láskou, neboť voda byla kvůli bezpečnosti úplně ledová.