Matrix
aktualizováno 19.02.

Unikátní koncertní turné startuje v Praze: Pro fanoušky filmové hudby je Matrix Live naprostá povinnost!

Unikátní koncertní projekt „Matrix Live – film in concert“ bude mít 11. března 2019 českou premiéru. V Kongresovém centru Praha povede sbor a orchestr autor soundtracku, americký skladatel Don Davis. Akce je oficiální součástí oslav 20. výročí tohoto kultovního scifi!

Letopisy Narnie: Princ Kaspian - 6
12.01.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian - Češi ohrozili natáčení. Stěžovali si na špatnou hygienu!

Druhý díl dobrodružné ságy nese název Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Hlavní hrdinové jsou stále stejní. Petr, Zuzana, Edmund a Lucie. Sourozenci jsou povoláni do Anglie, která je sužována válkou. Mají vrátit svobodu tamním obyvatelům bájné Narnie. I přesto, že děj odsýpá a divák se nestačí ani nadechnout, natáčení taková hračka nebyla. Přinášíme vám 7 zajímavostí, které jste o filmu možná nevěděli.

Oheň (1991)
06.01.

FOTO Z NATÁČENÍ: Kultovní snímek Oheň se po 30 letech dočká pokračování! Kteří herci se vrací?

Teméř třicet let uplynulo od chvíle, kdy se na stříbrném plátně dva znesváření bratři vrhli do boje proti plamenům i neznáméhu žháři. Kultovka z roku 1991 se brzy dočká pokračování!

Natáčení Backdraft 2 - pokračování snímku Oheň z roku 1991 - 4
04.01.

GALERIE: Fotky z natáčení filmu Backdraft II / Oheň 2

GALERIE: Fotky z natáčení filmu Backdraft II / Oheň 2

S čerty nejsou žerty
aktualizováno 26.12.

Zajímavosti pohádky S čerty nejsou žerty: Během natáčení došlo k milostnému vzplanutí mezi oblíbenými herci

Česká pohádka režiséra Hynka Bočana byla natočena na motivy příběhu Boženy Němcové Čertův švagr. Je to jedna z nejoblíbenějších českých pohádek vůbec, ztvárnění pekla se stalo legendárním.

S čerty nejsou žerty
aktualizováno 24.12.

VŠIMLI JSTE SI? Filmové chyby v pohádce S čerty nejsou žerty váží několik tun!

Máte ponětí o tom, kolik váží pytel plný zlaťáků? Co říkáte na přemísťující se okno žaláře? Během natáčení pohádky S čerty nejsou žerty se odehrálo hned několik zdánlivě nenápadných, přitom zásadních chyb. Zajímá vás, jaké to jsou?

Jan Nedvěd
20.12.

TO JE PŘEKVAPENÍ! Co dostala Sara Sandeva od zpěváka Jena pod stromeček? VIDEO

Zpěvák Jen natočil klip k singlu Vyprávím, který je očekávaným hitem letošní zimy. Pozvání zahrát si v něm přijala půvabná herečka Sara Sandeva, kterou jste mohli obdivovat například ve filmu Po čem muži touží.

the voice - lawrence
13.12.

SKANDÁL V THE VOICE: Mladý písničkář se dostal dál pouze nešťastnou náhodou!

O skutečném štěstí může mluvit účastník britské verze soutěže The Voice. Lawrence Hill zpíval píseň Save Tonight od švédského hudebníka Eagle-Eye Cherry, nikdo ale nezmáčknul červené tlačítko umožňující postup. Jenže pak se stalo něco hodně nečekaného!

The Voice - Jakc
07.12.

VIDEO: 11letý chlapec šokoval kouče The Voice dokonalým hardrockovým sólíčkem. Podívejte se, jak válí!

Jedenáctiletý Brit Jack Goodacre miluje rock'n'roll! Když v dětské verzi The Voice UK dostal možnost předvést své umění, neváhal ani vteřinu. Na elektrickou kytaru začal hrát píseň Sweet Child O' Mine od Guns N' Roses! Porota nestačila zírat…

2212610
aktualizováno 22.11.

Handicapovaní žáci natočili skvělou reportáž z Noci filmových nadějí. Může ovlivnit budoucí podobu festivalu!

Součástí projektu Noc filmových nadějí 2018 byla i Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Výmolova, která v rámci výuky provozuje i studentskou televizi. Žáci o slavnostím večeru natočili skvělou reportáž!

Milada Horáková - 1
aktualizováno 09.11.

TAJEMSTVÍ FILMU MILADA: Hlavní roli si mohla zahrát světoznámá hollywoodská herečka!

Bojovala za svobodu své země i za cenu vlastního života! Tak žila jedna z nejstatečnějších Češek novodobé historie, Milada Horáková. Jaký je film o jejím životě?

Snídaně s Novou - Reinders, Říbal
30.08.

Hanka Reinders a Petr Říbal opouští Snídani s Novou. TV Nova pro ně chystá nový projekt

Moderátorské duo Hanka Reinders a Petr Říbal už nebude nadále provázet diváky Snídaní s Novou. Na výrobě pořadu se však budou stále podílet.