Matrix
aktualizováno 19.02.

Unikátní koncertní turné startuje v Praze: Pro fanoušky filmové hudby je Matrix Live naprostá povinnost!

Unikátní koncertní projekt „Matrix Live – film in concert“ bude mít 11. března 2019 českou premiéru. V Kongresovém centru Praha povede sbor a orchestr autor soundtracku, americký skladatel Don Davis. Akce je oficiální součástí oslav 20. výročí tohoto kultovního scifi!

Harry Potter in concert
19.01.

HARRY POTTER ZAVÍTAL DO PRAHY! Jak probíhaly přípravy na unikátní koncertní turné?

Svět Harryho Pottera doslova ožil v pražské O2 areně při promítání druhého dílu čarodějnické ságy. O živý hudební doprovod se postaral Český národní symfonický orchestr. Co o úžasném koncertu prozradil sám zakladatel a ředitel orchestru Jan Hasenöhrl?

Soutěž Xindl X
aktualizováno 28.03.

Známe výherce soutěže o lístky na koncertní turné Xindl X. Jste to vy?

Jaké to je, když to Xindl X roztočí naživo? Skvělé! A i vy toho můžete být součástí! Šňůra NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU zavítá do sedmi českých měst a dvou na Slovensku. Soutěž o lístky na aktuální koncertní turné a CD jedné z nejoblíbenějších českých kapel současnosti Xindl X zná své vítěze. A pokračuje dál.

Soutěž Xindl X
aktualizováno 22.02.
Nový songy s kapelou & starý fláky s kytarou

SOUTĚŽ: VYHRAJTE vstupenky na koncertní turné Xindla X a jeho poslední studiové CD!

Aktuální koncertní turné jedné z nejoblíbenějších českých kapel současnosti Xindl X startuje již posledního února a to dvěma po sobě jdoucími již vyprodanými koncerty i v pražském Lucerna Music Baru. Jaké to je, když to roztočí naživo, můžete okusit i vy. Šňůra NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU zavítá do sedmi českých měst a dvou na Slovensku. Soutěžit o vstupenky a CD můžete právě teď!

Gregorian - turné Masters Of Chant
aktualizováno 23.01.
Masters Of Chant

JSTE TO VY? Známe výherce soutěže o vstupenky na turné GREGORIAN

Gregorian jsou bezpochyby jedním z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti. Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů a dokonalý sborový zpěv – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek. Tito vylosovaní výherci je uvidí naživo!

Lenny - 3
aktualizováno 13.12.

PŘIROZENÝ PŮVAB: Zpěvačka Lenny se ukázala nenalíčená. Je mnohem krásnější!

Majitelka výjimečného hlasu Lenny nedávno vydala své debutové album. Krásná zpěvačka je v soukromí obyčejná dívka, která si na nic nehraje. Podívejte se, jak jí to sluší bez make upu!

Mandrage
25.10.

Známe výherce SOUTĚŽE o vstupenky na koncertní turné Mandrage

Nejvýpravnější turné populární kapely Mandrage k aktuálnímu albu „Potmě jsou všechny kočky černý“ je tu! S TV Nova právě můžete soutěžit o vstupenky na tuto ohromující sci-fi show plnou hudebního nářezu a vizuálních efektů!

Armosphere
aktualizováno 24.10.
Červený nos

VYHRAJTE I VY! SOUTĚŽ o vstupenky na koncertní turné kapely Artmosphere

Mimořádně talentovaní muzikanti z kapely Artmosphere právě vyráží na turné, kde chtějí nejen pokřtít své zbrusu nové album Červenej nos, ale také oslavit výročí kapely. S Novou nyní můžete soutěžit o vstupenky ke koncertnímu turné skupiny Artmosphere.

Mandrage Tour 2016
aktualizováno 11.10.

SOUTĚŽ o vstupenky na koncertní turné skupiny MANDRAGE

Nejvýpravnější turné populární kapely Mandrage k aktuálnímu albu „Potmě jsou všechny kočky černý“ je tu! Neváhejte a staňte se součástí ohromující sci-fi show plné hudebního nářezu a vizuálních efektů. Pak se skupina na více než rok od samostatných koncertů odmlčí a bude připravovat novou nahrávku. Turné začíná 7. října ve Vamberku, a až do prosince, kdy 10. 12. skončí v Šumperku, si ji bude moci užít celkem sedmnáct měst. S Novou můžete nyní soutěžit o vstupenky!

Lenny - Vratislavice
aktualizováno 12.10.
Hearts Tour 2016

Vyprodaný koncert, nadšení fanoušci! Takhle odstartovala Lenny své první turné!

Stejnojmenná deska HEARTS vede žebíčky prodejnosti a singl Hell.o je nejhranější skladbou v českém éteru! Výjimečná autorka a zpěvačka Lenny zahájila v pátek 30. září ve Vratislavicích u Liberce své první samostatné turné k debutové desce Hearts, která již dva týdny patří k nejprodávanějším u nás a singl Hell.o je aktuálně nejhranější písničkou v éteru. Album, jež od svého vydání sklízí jednu pochvalnou recenzi za druhou, je považováno za jeden z nejsilnějších hudebních počinů letošního podzimu. Živá prezentace, která má tour podpořit, vzala všem přítomným dech a lze ji bezesporu označit za jednu z nejlepších show, kterou česká klubová scéna za poslední dobu zažila.

Mandrage
30.09.

Kapela Mandrage představila nové turné. Fanoušci budou ohromeni!

Nejvýpravnější turné populární kapely Mandrage k aktuálnímu albu Potmě jsou všechny kočky černý si bude moci užít dalších sedmnáct měst. Pak se skupina na více než rok od samostatných koncertů odmlčí a bude připravovat novou nahrávku.

Lenny
aktualizováno 07.10.
Hrajte s námi

SOUTĚŽTE O VSTUPENKY: Vyhrajte a navštivte koncert zpěvačky Lenny!

Stále oblíbenější zpěvačka Lenny se ohlásila s debutovou deskou Hearts, nyní přichází s koncertním turné. Už znáte její jedinečný hit Hell.o?