Robin Williams - Dobré ráno, Vietname!
aktualizováno 24.03.

Dobré ráno, Vietname! Hlavní postavě z kultovní komedie propůjčil hlas známý český zpěvák

Robin Williams si zahrál ve snímku na motivy skutečných událostí v komedii z války ve Vietnamu. Nyní mu v novém českém znění propůjčil svůj hlas zpěvák a herec Tomáš Klus!

Cesta na tajuplný ostrov 2
24.02.

Všimli jste si? Pokračování Cesty na tajuplný ostrov odhaluje scénu z Jurského parku!

Nejmladší člen rodiny Andersonů Sean zachytí nouzové volání z tajuplného ostrova. Neváhá ani chvíli a rozhodne se, že ostrov musí najít. Nostrově by se měl navíc nacházet i jeho pohřešovaný děděček...

Klik - život na dálkové ovládání
aktualizováno 20.02.

TAKOVÉ UCHO! Legendární komik Adam Sandler v mládí jako hvězda rozhodně nevypadal. FOTO

Adam Sandler, muž, který dokázal ve své kariéře rozesmát miliony diváků, ale získal si zhruba stejné množství odpůrců, nebere život příliš vážně, prostě si jej užívá. Na fotce z dětství ho rozhodně nepoznáte!

Justin Cooper - Lhář, lhář
aktualizováno 09.02.

FOTO: Jak dnes vypadá syn Jima Carreyho z filmu Lhář, lhář? Je mu třicet a má skvělou práci!

Justin Cooper, představitel malého Alexe, který si k narozeninám přeje, aby jeho táta aspoň jeden den nelhal, již před lety náhle zmizel do ústraní. Jak dnes vypadá a co dělá?

Lhář, lhář - 4
06.02.

GALERIE: Fotky z filmu Lhář, lhář

GALERIE: Fotky z filmu Lhář, lhář

Slunce, seno, jahody - 4
01.02.

Slunce, seno, jahody: Herec během natáčení málem pokřtil dítě!

Slunce, seno, jahody je klasická komedie Zdeňka Trošky o životě na vesnici a samozřejmě také o dojivosti krav. Povedená taškařice baví už několik generací. A jak to bylo s tím křtěním?

ALEC BALDWIN: Při natáčení nahých scén ho zastupoval dublér!
aktualizováno 20.01.

Meryl Streep v suchu: Filmaři kvůli ní vymysleli geniální systém, jak natoči scény ve vaně a nenamočit ji!

Může být komedie příliš vtipná? Podle režisérky filmu Nějak se to komplikuje rozhodně ano! Z jaké scény měla největší strach?

Alice Bendová
aktualizováno 20.01.

Budete ji milovat: Alice Bendová v novém seriálu Kameňák zazáří. Je manželkou Chucka Norrise!

Pokud máte rádi sérii filmů Kameňák, budete nadšení. Na obrazovky se totiž vrací hrdinové z města Kameňákov a vy je budete vídat pravidelně. Ano, seriál Kameňákov v čele s Václavem Vydrou je tady.

Zuzana Kanócz v Románu pro ženy.
aktualizováno 07.01.

Proměna po 15 letech: Jak dnes vypadá Laura z Románu pro ženy? Takhle se změnila!

Snímek, který má na svědomí Filip Renč, se stal oblíbeným napříč celou naší republikou. Téma Románu pro ženy se totiž dotýká mnoha – téměř každá žena si totiž alespoň jednou za život zkusí, jaké to je mít výrazně staršího partnera. O zkušenost se neochudila ani hlavní postava Laura, kterou si s chutí zahrála Zuzana Kanócz (39). Jak vypadá 15 let od natáčení?

Cuky Luky - film
05.01.

Slečna Drsňák ve slovenském provedení: Dvě slovenské herečky spojily síly s Lucií Bílou!

Ztřeštěná komedie o nelehkém údělu nejen slovenských hvězdiček a rádoby celebrit, to je Cuky Luky Film. Aby vznikl, spojily se dvě slovenské aktérky televizních skečů s českým režisérem Snowboarďáků Karlem Janákem. V menších rolích je k vidění například česká slavice Lucie Bílá či slovenský humorista Milan Lasica!

Život s Helenou -film 3
05.01.

Trapas při natáčení: Režisér si spletl hlavní hrdinku s její matkou. Štáb ho za to krutě potrestal

Romantickou komedii Život s Helenou režíroval známý hollywoodský režisér Garry Marshall. A ten měl během natáčení jeden problém: Často si pletl hlavní představitelku Kate Hudson s její matkou. Proto se dost často stávalo, že Kate oslovoval jako Goldie. Jeho štáb proto vymyslel způsob, jak ho za to potrestat.

Anna Faris
04.01.

Smutný život komediální královny: Pohledná blondýnka z Přátel se vyrovnává s těžkou životní ránou

Anna Faris je americká herečka známá především díky svým komediálním rolím ve filmech i seriálech. Od roku 2013 hraje hlavní roli v sitcomu Máma, který mohou diváci pravidelně vídat na Nova 2. Jaké jsou její nejslavnější role?