Seriály
23.07.

VELKÝ FOTOKVÍZ: Nejen v Ordinaci jezdí sanitky. Poznáte, z jakých seriálů jsou vybrané fotografie?

Televize Nova připravila pro své diváky již nespočet oblíbených seriálů. Znáte je všechny dobře? Otestujte se ve velkém fotokvízu!

Seriálový kvíz
aktualizováno 27.06.

TEST PRO SERIÁLOVÉ NADŠENCE: Poznáte oblíbené postavy jen podle částí obličeje? Zkuste to!

Znáte dobře novácké seriály a postavy, které se v nich objevují? Ve zbrusu novém kvízu můžete své znalosti prověřit. Dokážete určit, kdo je na fotce? Zkuste si náš kvíz i vy!

Oblíbené seriály televize Nova
05.02.

OBLÍBENÉ SERIÁLY V ČÍSLECH: Kolik dílů měla mít původně Ordinace a kolik postav už diváci zažili v Ulici?

Vaše oblíbené pořady v číslech! Kolik času by vám zabralo zhlédnout v kuse všechny díly Ordinace? A jaký počet hlavních a epizodních rolí i komparzistů se vystřídal na place Ulice? Podívejte se!

Seriálové krásky
aktualizováno 30.12.

Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!

Objevují se pravidelně na obrazovkách, u vás doma se už staly milými hosty. Řeč je o herečkách z vašich oblíbených seriálů. Která seriálová postava vás zaujala natolik, že byste ji chtěli poznat i ve skutečnosti?

Fešáci z Nováckých seriálů!
29.12.

VYSNĚNÉ RANDE SE SERIÁLOVÝM FEŠÁKEM: Kdo by to byl? Dejte mu hlas!

Charismatický, pohledný, férový, svalnatý, drsný, romantický. Jakému typu mužů dáváte přednost? Který vás zaujal natolik, že byste ho chtěli poznat i ve skutečnosti? A co víc, třeba s ním rovnou zajít na rande? Dejte hlas milovanému fešákovi!

Kdo je nejlepší český kriminalista?
17.12.

VELKÁ ANKETA HRDINŮ: Drsní, vtipní, sexy i potrhlí. Kdo je nejlepší český kriminalista? Výběr je opravdu pestrý! Hlasujte!

Jsou muži a ženy, pro které je řešení nejrůznějších případů denním chlebem, vraždy a mordy nejsou pro ně ničím neznámým. Který z kriminalistů českých seriálů je vaším oblíbencem a při své práci si vede nejlépe, nebo má prostě největší charisma? HLASUJTE pro něj!

Zloději na hřbitově
aktualizováno 29.10.

VIDEO: Dušičky, nebo Halloween? Podívejte se, čemu dávají přednost vaši oblíbení seriáloví herci!

Marek Salvet, Vlastimil Zavřel nebo třeba Eliška Dohnalová – to jsou jedny z mála populárních tváří oblíbených nováckých seriálů, které reportér vyzpovídal. Jak to mají s dušičkami a Halloweenem?

Velký seriálový kvíz
aktualizováno 24.10.

VELKÝ KVÍZ: Pamatujete si, kdo s kým chodil, nebo na co zemřel? Otestujte si, jak dobře znáte oblíbené seriály!

Pamatujete si, co se odehrávalo pár týdnu, měsíců možná i let zpátky ve vašich oblíbených seriálech? Kdo s kým chodil, jakou měl neřest nebo na co zemřel? Otestujte svoji paměť v našem velkém seriálovém kvízu!

Policie Modrava - finále - eye - 1
aktualizováno 17.10.

Policie Modrava II: 8. díl – Žena, která odešla před obědem

Policie Modrava II. řada

Podzim na Nově
aktualizováno 21.08.
každý totálně nabitý progam

JE TO TADY: Nové pořady i nové díly oblíbených seriálů. Podzimní sezóna na TV Nova startuje už DNES!

Nové pořady i pokračování dlouhodobě úspěšných seriálů. Již v pondělí startuje podzimní sezona na TV Nova. Nebude chybět reality Malé lásky, která vás seznámí s děním na gynekologicko-porodnické klinice, nebo nové díly hned dvou detektivních seriálů.

Kamarád do deště - 1
12.08.

Jakou má film Kamarád do deště spojitost s Policií Modrava? To by nikdo nečekal

Kdy jindy se obrátit na svého nejlepšího přítele, než když lítáte ve velkém průšvihu. S vé o tom ví i hlavní hrdina filmu Kamarád do deště. Co má film společného s Policií Modrava a jak vznikala píseň Dávej ber?

Kriminalisté z českých seriálů
aktualizováno 07.08.

VELKÁ ANKETA: Kdo je nejlepší český kriminalista? Kdo vás vzal nejvíce za srdce? HLASUJTE!

Jsou to muži, pro které je řešení nejrůznějších případů denním chlebem, vraždy a mordy nejsou pro ně ničím neznámým. Který z kriminalistů českých seriálů je vaším oblíbencem a při své práci si vede nejlépe? HLASUJTE!