Renáta Czadernová
aktualizováno 22.02.

Babyboom na Nově pokračuje: Oblíbená moderátorka Televizních novin je těhotná

Další moderátorka televize Nova je v očekávání. Renáta Czadernová se pochlubila skvělou zprávou! Čeká holčičku, nebo chlapečka?

EYE:SVOBODAP
aktualizováno 16.02.

UTAJENÉ ZÁSNUBY: Petra Svoboda se bude vdávat! VIDEO

Oblíbená moderátorka televize Nova Petra Svoboda oznámila skvělou novinu! Její přítel Ondřej ji požádal o ruku. Zásnuby však drželi delší dobu v tajnosti.

25 let TV Nova
04.02.

NOVA slaví 25 let: Pojďte s námi na procházku její historií

Televize Nova slaví 25 let. Za čtvrt století své existence ovlivnila generace diváků, dala jim tisíce hodin zábavy, smíchu, napětí, dojetí i pocity štěstí. Příběh první české soukromé celoplošné televize začal v roce 1994 a brzo se stala jedničkou ve sledovanosti. Pojďte s námi na procházku její historií.

Gott-Volejte
02.02.

EXKLUZIVNĚ: Karel Gott oslovení mistře nemá rád! VIDEO

U příležitosti pětadvacátých narozenin televize Nova poskytl Zlatý slavík Karel Gott exkluzivní rozhovor, který vedla jeho velká fanynka a také oblíbená televizní moderátorka Lucie Borhyová.

Rodinné případy - Bratr EYE
17.01.

Po smrti otce se dozvěděla, že má nevlastního bratra. Nastal boj o dědictví!

Po smrti svého milované otce se Linda od notáře dozví, že není jedináčkem, jak si celý život myslela. Má nevlastního bratra, který má dědit s ní!

Rodinné případy - Nehoda EYE
aktualizováno 14.01.

Srazil chodce a z místa nehody ujel: Doma ho čekala těhotná manželka!

Nečekaný zvrat nastane v pohodovém životě mladých manželů, kteří čekají dítě. Jejich životy obrátí vzhůru nohama nešťastná nehoda, při které zemře člověk.

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 7
03.01.

OPĚT NEJLEPŠÍ: Skupina TV Nova se stala lídrem sledovanosti roku 2018

Skupina TV Nova, která tento rok oslaví 25 let působení na českém televizním trhu, i v loňském roce potvrdila pozici lídra. V roce 2018 obsadila první příčky v podílu na sledovanosti ve všech základních cílových skupinách, a to v prime time vysílání!

Rodinné případy - 4
30.12.

LÁSKA, NENÁVIST I NĚHA. Podívejte se na první ukázky z nového pořadu TV Nova

Co se děje za dveřmi sousedů? To vám může vyrazit dech. Ani ve snu by vás nenapadlo, co se může stávat dnes a denně ve vašem blízkém okolí.

Rodinné případy - 3
26.12.

RODINNÉ PŘÍPADY: Producentka odhalila největší drama nové série

Nová série televize Nova s názvem Rodinné případy je nabitá emocemi jako jsou láska, nenávist nebo něha. Producentka Vladimíra Hocková prozradila v rozhovoru o trochu víc.

Mikuláš na Nově - Suchoň
aktualizováno 08.12.

MIKULÁŠ NA NOVĚ: Uhodnete, který moderátor se skrývá pod mohutnými bílými vousy?

Mikuláš společně s čerty a andělem dorazil i do televize Nova. V úterý si zaměstnanci přivezli sebou do práce děti a čekali, jestli si je čerti neodnesou do pekla! Mikuláš, kterým byl jeden z moderátorů večerních zpráv, je ale nedal. Pusťte si reportáž a zkuste si tipnout, kdo se pod převlekem skrývá!

Světový den TV
aktualizováno 21.11.

Světový den televize je tady: Oslavuje kvalitu vysílání po celém světě

Televizní profesionálové po celém světě oslavují 21. listopadu Světový den televize, aby nám připomněli, že TV - jako Total Video - je mnohem víc než lineární sledování. V rámci každoroční iniciativy Organizace spojených národů budou televizní společnosti po celém světě vysílat 30sekundový spot na svých televizních obrazovkách i online.

Marcela Tomčíková - Televizní noviny
aktualizováno 26.11.

Moderátorka a reportérka TV Nova se stala maminkou. Pochlubila se dojemným snímkem z porodnice

Gratulujeme! Moderátorka a reportérka TV Nova Marcela Škábová Tomčíková v úterý ráno porodila svého prvního potomka.