SMRT NA PŮDĚ ŠKOLY: Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku? Podívejte se na exkluzivní ukázku - 7
aktualizováno 02.03.

NA TYTO OTÁZKY ODPOVÍ JEN TI NEJLEPŠÍ! Sledovali jste sedmý díl Specialistů pořádně?

Další díl krimi seriálu Specialisté s názvem Burzovní horečka odkrývá příběh vysokoškolského profesora, jeho manželky a tří studentů, kteří zvládli založit prosperující firmu. Pokud jste ho sledovali poctivě, jistě budete znát odpovědi!

Specialisté - 3
aktualizováno 28.02.

TRABLE S LÁSKOU ve Specialistech: Kdo je tajemný muž Zuzany Kajnarové?

V krimi seriálu Specialisté řeší hlavní postavy nejen nejrůznější detektivní případy, ale také osobní problémy běžného života. Jediná žena v týmu, Zuzana Kajnarová nechce žít jen prací, chce se mít domů ke komu vracet. Jenže to v její pozicic není vůbec jednoduché...

Specialisté 5. díl
aktualizováno 13.02.

DNES VE SPECIALISTECH: Úchvatné panorama Prahy! Jak vypadá pád ze střechy nejvyššího hotelu?

Pátý díl Specialistů nabídne nečekanou podívanou na panorama Prahy. Další z případů, které bude vyšetřovací tým řešit, se totiž odehrál přímo na střeše hotelu Forum. A to je výška, ze které se mnohým zatočí hlava! Otázkou je, kdo zabil investorské zvíře Romana Krušinu?

Specialisté 3.díl - 4
30.01.

SPECIALISTÉ POTŘETÍ: Kam dovede biologická stopa z košile tým vyšetřovatelů? Měl to být někdo jiný...

Už dnes večer budou diváci TV Nova svědky rozuzlení dalšího detektivního případu Specialistů. Jak si tým vyšetřovatelů poradí s vraždou v zahrádkářské oblasti, zvlášt, když se jako pachatel jeví od počátku někdo úplně jiný.

Specialisté – 2. díl
aktualizováno 23.01.

SPECIALISTÉ už dnes večer: Zavražděný taxikář, skryté hrozby pražského podsvětí a další člen týmu v ohrožení!

Na pražské náplavce objeví skupinka turistů během prohlídky města mrtvolu. Podezřelých je spousta, kdo je ale skutečným pachatelem? Druhý díl Specialistů už dnes večer na Nově!