Thor: Ragnarok
30.12.

SEXY HŘEBEČCI: Tyto herce chtějí ženy nejvíc. Kterému byste neodolali vy? HLASUJTE

Svůdný pohled, odzbrojující úsměv nebo dokonale vypracované tělo – co přijde nejpřitažlivější právě vám? Každá žena má svou vlastní a většinou zcela jasnou představu, jaký by měl být muž snů. Hlasujte, který krasavec je nejvíce sexy podle vás!

Zápisník jedné lásky - 2
19.11.

Režisér Zápisníku jedné lásky přiznal, proč do hlavní role vybral Ryana Goslinga. Dost ho tím potupil!

Zápisník jedné lásky vypráví příběh chlapce, který by pro svou lásku udělal nemožné, a dívky, jež se musela rozhodnout mezi rozumem a srdcem. Co zvítězilo? Rozum, nebo cit?

Film - První člověk - 3
11.10.

PRVNÍ ČLOVĚK je horký kandidát na film roku: Kontroverzní je až dost!

Jedno z největších dobrodružství v lidských dějinách – a film o něm vznikl až po padesáti letech! Dramatický příběh letu Neila Armstronga na Měsíc mapuje oscarový režisér Damien Chazelle, který na oběžnou dráhu vyslal Ryana Goslinga. Jak se snímek vydařil? Přečtěte si recenzi!

První člověk - 3
aktualizováno 02.10.

Kdo byl ve skutečnosti Neil Armstrong? Tajemství ze života prvního muže na Měsíci odhalí nový film

Jedná se o jedno z největších dobrodružství v lidských dějinách – a film o něm vznikl až po padesáti letech! Dramatický příběh letu Neila Armstronga na Měsíc mapuje oscarový režisér Damien Chazelle, který na oběžnou dráhu vyslal Ryana Goslinga.

Zápisník jedné lásky
aktualizováno 01.03.

VELKÁ OBĚŤ: Ryan Gosling musel kvůli roli v Zápisníku jedné lásky zhubnout 9 kg. Mělo to ale jeden háček...

Ryana Goslinga vyšvihl film Zápisník jedné lásky mezi hvězdy první velikosti. Jistě jej tedy netrápilo, že jeho hubnutí kvůli roli neprobíhalo za zrovna nejlepších podmínek...

Zápisník jedné lásky
aktualizováno 07.01.

Láska na plátně i ve skutečnosti! Co dalšího jste nevěděli o filmu Zápisník jedné lásky?

Kdo by neznal milostný příběh o lásce Noaha a krásné Allie? Film Zápisník jedné lásky s Ryanem Goslingem a Rachel McAdams v hlavní roli se stal velkým hitem a zejména Ryanu Goslingovi přinesl neuhasínající slávu.

Zápisník jedné lásky
06.01.

Láska na plátně i ve skutečnosti. Co dalšího jste nevěděli o filmu Zápisník jedné lásky?

Kdo by neznal milostný poutavý příběh o lásce Noaha a krásné Allie? Film Zápisník jedné lásky s Ryanem Goslingem a Rachel McAdams v hlavní roli se stal velkým hitem a zejména Ryanu Goslingovi přinesl neuhasínající slávu.