Marek Ztracený na oslavě
09.03.

Marek Ztracený prozradil, co si nadělil k narozeninám. Čeká ho velký životní krok

Na oslavu čtyřiatřicátých narozenin oblíbeného písničkáře Marka Ztraceného dorazila spousta celebrit. Nechyběla zpěvačka Marta Jandová, Leoš Mareš s manželkou Monikou nebo „Hurikán“ Dalibor Janda.

Marek1606
04.11.

Marek Ztracený pomůže Milanovi Peroutkovi dobýt česká rádia! VIDEO

Český zpěvák a skladatel Marek Ztracený již dvakrát pokřtil svou novou desku a třetí koncertní křest má ještě před sebou. Na podiu s Markem byl k vidění skladatel Jaroslav Uhlíř nebo zpěvačka Marta Jandová. Hvězdné bylo i publikum, ve kterém nechyběl třeba Milan Peroutka.

Petr Říbal a Marek Ztracený
25.11.

KONEČNĚ OTEVŘENĚ: Marek Ztracený a jeho manželství s Ewou Farnou? Zpěvák promluvil

Český slavík 2017, to nebylo jen předávání slavných hudebních cen, ale rozhovory v zákulisí, kde moderátor Petr Říbal získal nejednu nečekanou informaci. Co k tomu řekl Marek Ztracený?

Český slavík Mattoni - Petr Říbal
25.11.

Přímý přenos ze zákulisí Českého slavíka: Na co se můžete těšit? Moderátor Petr Říbal se podělil o detaily!

25. listopadu 2017 se uskuteční již dvaadvacátý ročník oblíbené ankety Český slavík Mattoni. Vůbec poprvé budete moci sledovat i samotné zákulisí pořadu, kterým provede moderátor Petr Říbal. Určitě se tak máte na co těšit!

Marek Ztracený - Forum Karlín
16.11.

SOUTĚŽ o vstupenky na koncert Marka Ztraceného ve Forum Karlín

Letos tomu je 10 let, kdy si Marek začal plnit svůj dětský sen a rádia začala hrát jeho první hit Ztrácíš. Během deseti let odehrál na 800 koncertů a tento, v pražském Forum Karlín, bude ten nejlepší, největší a nezapomenutelný!

Český slavík Mattoni 2015
aktualizováno 20.11.

ODTAJNĚNO: Kdo vystoupí na Českém Slavíku Mattoni 2017? Tato jména vám vyrazí dech!

Slavnostní vyhlášení cen Český Slavík Mattoni 2017 se nezadržitelně blíží a proběhne už 25. listopadu v Hudebním divadle Karlín. Večerem bude provázet moderátor, herec a režisér Ondřej Sokol. Kteří umělci se postarají o hudební doprovod?

Hvězdy Novy - 10. 6.
10.06.

Ze světa HVĚZD NOVY: Andrea Růžičková pomáhá dětem, Kadeřávková oslnila muže a povedený příspěvek Marty Jandové!

Andrea Růžičková ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 uspořádala velkou charitativní vernisáž svých fotografií z Afriky. V následující rubrice Hvězdy Novy se také dozvíte, kdo na sociální síti vložil velmi zajímavý příspěvek!

Marek Ztracený a Slza
aktualizováno 07.06.

TO MUSÍTE VIDĚT: Majestátní koncert Slzy a Marka Ztraceného ve Snídani s Novou!

Druhý velkolepý koncert Snídaně s Novou se zmrzlinou Prima proběhne na poutním místem Svatá Hora u Příbrami. Na tomto romantickém místě vystoupí kapela Slza a zpěvák Marek Ztracený. Unikátní projekt můžete kromě TV Nova sledovat i online na portálu Nova plus!

Slza - 12
05.06.

VELKÝ LETNÍ KONCERT KAPELY SLZA: Kdy a kde si je můžete ZADARMO poslechnout?

Dorazte do Příbrami a vychutnejte si zadarmo velkolepý koncert Marka Ztraceného a Slzy v nádherném prostředí Svaté Hory! Pro ranní ptáčata je navíc připravená soutěž o ceny v hodnotě desítek tisíc korun! Tak buďte u toho!

Marek Ztracený
31.03.

CO NA TO FANYNKY?! Zpěvák Marek Ztracený jde s kůží na trh! Co se chystá udělat se svým tělem?

Populární zpěvák Marek Ztracený se rozpovídal o tom, co dělá ve svém volném čase a co se v brzké době chystá se svým tělem udělat! Co na to asi jeho fanynky řeknou?

Dasha a Jan Smigmator
aktualizováno 10.03.

LEGENDÁRNÍ HIT FRANKA SINATRY ožije v Chart Show! Kterou dvojici svedl dohromady?

V sobotním díle Chart Show čeká diváky žebříček těch nejlepších duetů všech dob. Legendární hit Franka Sinatry svedl dohromady swingového zpěváka a tuto divu!

Která česká modelka rozzáří CHART SHOW? Po boku tří mužů zavzpomíná na ty nejlepší duety! - 2
aktualizováno 11.03.

TYTO DUETY BODOVALY! Které písně se dostaly do žebříčku Chart Show?

Diváci mohli v dalším díle Chart Show zavzpomínat na ty nejlepší duety. Souhlasíte se žebříčkem, který Martin Hrdinka sestavil? HLASUJTE v anketě!