Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň - 12
aktualizováno 07.01.

Tahle kost že je Zuzanka z Letopisů Narnie? Dětská herečka pořádně vyrostla do krásy! FOTO

Letopisy Narnie vypráví o čtyřech sourozencích, kteří se skrze magickou skříň dostanou do jiného světa. Lucinka, Edmund, Zuzana a Petr se ocitnou v Narnii, která je kvůli prokletí čarodějnice Jadis, odsouzena k věčné zimě. Dospívající Zuzanu si v roce 2005 zahrála Anna Popplewell (30), která rozhodně vyrostla do krásy!

MARY POPPINS SE VRACÍ - 1
15.12.
DO KINA

MARY POPPINS SE VRACÍ 20.12. 2018

Film se odehrává kolem roku 1930, v období ekonomické krize v Londýně (v období, ve kterém se odehrávají i původní knihy) a předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal (Whishaw) a Jana (Mortimer), už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen (Walters). Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins (Blunt). Za pomoci veselého lampáře Jacka (Miranda) a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy (Streep).

Čertova nevěsta - 7
08.07.

Zastavená doprava i nebezpečná včela: Natáčení pohádky ČERTOVA NEVĚSTA si vyžádalo mnohé

Česká pohádka s názvem Čertova nevěsta dokázala tvůrcům pořádně zavařit. Aby snímek vůbec vznikl, musel režisér Zdeněk Troška sáhnout do své kapsy! Co se na place zvrtlo?

Maska - 3
aktualizováno 02.07.

Problémy na place filmu Maska kvůli naprosto běžné nemoci! Režisér musel obsazení Cameron Diaz hořce litovat

Natáčení kultovního snímku Maska se neobešlo bez všemožných problémů. Proč muselo být natáčení dokonce pozastaveno?

Galerie: Čarodějův učeň - 18
10.02.

TOP 10 zajímavostí filmu Čarodějův učeň: Nicolas Cage zapůjčil na natáčení luxusní věc ze svého domu v ceně několika milionů!

Vtipná chyba, skutečná divoká zvířata i několikamilionová rekvizita na place! Jak probíhalo natáčení fantasy snímku Čarodějův učeň? Tohle jste určitě nevěděli!

Román pro ženy - 3
aktualizováno 03.01.

TOP 10 CHYB oblíbeného Románu pro ženy: Všimli jste si nůžek zabodnutých v hrudníku?

Jak se natáčely erotické scény v oblíbeném Románu pro ženy? A jaká filmová chyba se pojí s nůžkami zabodnutými v hrudníku? Tohle jste o oblíbené vieweghovce určitě nevěděli!

O statečném kováři - 3
26.12.

ODHALENÍ z natáčení pohádky O statečném kováři: Při skoku z okna došlo ke zranění hlavního hrdiny!

Oblíbenou pohádku O statečném kováři natočil, podle předlohy Boženy Němcové v roce 1983 režisér Petr Švéda. To není úplně tajemství. Málokdo však ví, že při natáčení si Pavel Kříž způsobil zranění.

Zloba – Královna černé magie - 4
15.04.

DĚSIVÁ ANGELINA JOLIE: Proč ve filmu Zloba – Královna černé magie musela hrát její vlastní dcera?

Věděli jste, že děti Angeliny Jolie mají ze své matky strach? Odmítali jí doprovázet na natáčení filmu Zloba – Královna černé magie!

Řachanda - Šárka Vaculíková, Denisa Pfauserová
aktualizováno 25.03.

TO BUDE ŘACHANDA: Seriálové herečky odhalily pikantní zážitky přímo z natáčecího placu!

Kouzelná pohádka Řachanda, kterou už dnes uvidíte premiérově na TV Nova, skrývá nejrůznější příhody, které se během natáčení udály. Seriálové herečky, které se na place setkávaly každý den, prozradily tyto pikantnosti!

Pompeje - 2
24.03.

TOP 5: Herci při natáčení Pompejí pracovali v nelidských podmínkách. Co všechno museli vytrpět?

Film Pompeje zobrazuje nejvěrněji ve filmové historii jednu z největších katastrof historie. Italská sopka Vesuv zasypala celé město. Na pozadí obrovské katastrofy se odehrává i další drama – boj gladiátora na život a na smrt.

Řachanda - Šárka Vaculíková
aktualizováno 21.03.

ODHALENÍ: Jaké tajemství ukrývá POHÁDKA ŘACHANDA? Šárka Vaculíková promluvila o skrytém lesním boji

Herečka Šárka Vaculíková prozradila, s čím musela během natáčení pohádky Řachanda bojovat. A je to vážně síla! Proč se sympatická blondýnka nemohla umývat?

Dvojníci - Morgan Freeman
12.03.

TOP 5 tajemství Morgana Freemana: Začínal u letectva USA a v Karibiku má luxusní krásku!

Slavný hollywoodský herec Morgan Freeman se možná vyhýbá skandálům, to mu ale nic neubírá na zajímavosti.Věděli jste, že původně začínal u letectva Spojených států? A to zdaleka není to nejzajímavější!