Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
aktualizováno 12.11.

JIŽ BRZY: Novou scénu Divadla J. K. Tyla ozdobí pestrobarevný muzikál

Soubor muzikálu Divadla J. K. Tyla v Plzni připravuje jeden z nejznámějších muzikálů legendární autorské dvojice Tim Rice a Andrew Lloyd Webber – Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť, který bude mít premiéru 1. prosince na Nové scéně DJKT.

Na sv. Valentýna - 13
14.02.

Trable Na sv. Valentýna: S jakými problémy bojovali tvůrci populární komedie? Šlo hlavně o peníze!

Za úspěchem romantické komedie Na sv. Valentýna nestojí jen kvalitní scénář a režie, ale také úžasné hvězdné obsazení, které tvůrce stálo nemalé peníze. Co jste o populárním Valentýnském snímku možná nevěděli?

Stážista
10.11.

VÍTĚZ SOUTĚŽE TV NOVA: Mladý maturant se stal na měsíc nováckým stážistou! Co radí lidem, kteří hledají práci?

Martin Bačovský vyhrál soutěž o stáž na TV Nova. Získal tak příležitost vyzkoušet si práci na online pořadech a nabyl spousty drahocenných zkušeností. Co považuje za nejcennější?

Cesta naděje - 5
aktualizováno 29.07.

SEKNE JIM TO DOKONALE! Který hollywoodský pár se dal dohromady díky dramatu Cesta naděje?

Válečné drama "Cesta naděje" v sobě ukrývá mnohem víc, než složité natáčení, kaskadérské kousky a známé tváře. Díky natáčení v Austrálii se dal dohromady jeden známý hollywoodský pár. Tušíte, o koho jde?

Iveta Kořínková - léto - 12
aktualizováno 18.07.

TO VÁM NEDÁ SPÁT: Sexy moderátorka šla s kůží na trh! Dovolenou si užívala jen v rouše Evině

Krásná a sexy moderátorka Snídaně s Novou Iveta Kořínková se toho nebojí! Se svým partnerem vyrazila k moři a lákala ho na koupání tak, jak jí Bůh stvořil. A má rozhodně co ukazovat!