Reportáž - celebrity a koníčky
30.09.

ZÁLIBY HVĚZD: Co dělají ve svém volnu? Některé koníčky jsou skutečně úchvatné!

Nějaké ty koníčky a záliby má zkrátka každý. A čemu se ve svém volném čase věnují představitelé hrdinů z oblíbených seriálů? Občas to je lehce bizarní...

Dana Morávková - Snídaně s Novou
03.02.

TV NOVA SLAVÍ NAROZENINY: Drsné začátky Dany Morávkové před kamerou Novy! Vzpomínáte si, jak kdysi moderovala?

Televize Nova slaví 24. narozeniny! Jak začínali celebrity, které k ní dodnes neodmyslitelně patří? Podívejte se na unikátní reportáž!

Proměny Dany Morávkové
01.12.

PROMĚNY Dany Morávkové v sérii Kameňáků: Ve kterém jí to slušelo nejvíc? Hlasujte!

Dana Morávková je v poslední době k vidění hlavně v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje lékařku Zdenu Suchou. Divákům je však známá také ze série komedií Kameňák. Jak se s jednotlivými díly změnila? Z jedné z proměn byl její manžel nadšený!

Hvězdy Novy 11.11.
12.11.

FOTO: Otužilý moderátor, sportovní nadšení krásky z Ulice i pikantní fotky hvězdy Ordinace!

Co v uplynulém týdnu dělaly známé tváře z Ulice, Ordinace nebo zpravodajství? Rozhodně se nenudily! Tyto fotky vám dají nahlédnout do jejich soukromí.

Násilí v Ordinaci a v Ulici
11.11.

Jak se natáčely násilné scény v Ordinaci a Ulici? Padla skutečná facka! Herečky se podělily o detaily

V Ordinaci a v Ulici se blýská na temné časy. Doktorka Zdena Suchá čelí ze strany svého přítele, Andreje Martynčáka, domácímu násilí. V Ulici se studentka Lucie Weberová potýká s podobnými problémy, které má na svědomí její otec. Jakým způsobem se násilné scény natáčely? Jedna z představitele dostala skutečnou facku!

Hvězdy Novy: Co se během jednoho týdne událo?
28.05.

ZE SVĚTA HVĚZD NOVY: Fotografie z pláže, záchrana života a nečekané prozrazení scénáře Ulice!

Moderátor Ondřej Sokol zachránil svému hereckému kolegovi život. Komu? A proč herec z Ulice Miroslav Hanuš prozradil seriálovou linku, která ho teprve čeká? Nejen to se dozvíte v rubrice Hvězdy Novy. A nechybí ani rychlý přehled toho, co tváře Novy sdílely na sociálních sítích!

Chart Show - České filmové hity - 6
aktualizováno 04.03.

Zákulisí CHART SHOW: Jak probíhalo natáčení s Helenou Vondráčkovou a do koho byla platonicky zamilovanná Dana Morávková?

Už dnes večer mohou diváci zábavného pořadu Chart Show zavzpomínat na ty nejlepší české filmové hity! Pozvání moderátora Libora Boučka přijala nejedna známá tvář v čele s legendární Helenou Vondráčkovou. Co o ní říkají její kolegyně?

Chart Show - České filmové hity
aktualizováno 04.03.

Vzpomínáte na tělocvikáře ze seriálu GYMPL? Symatický herec to rozjede už DNES v Chart Show!

Show nyní přinese další porci zábavy! V nadcházejícím kole uslyšíte nejslavnější české filmové hity. Jaké slavné osobnosti je budou hodnotit?

Petra Černocká - 1
03.03.

Nezapomenutelná Saxana v sobotu přiletí do Chart Show! A těší se na pana Rozkošného, kdo je to?

Kdo by neznal filmový hit počátku sedmdesátých let Dívka na koštěti, se kterým je neodmyslitelně spjatá i chytlavá písnička Saxana? Právě čarodějnice, která dala přednost životu mezi lidmi, zazpívá v sobotní Chart Show!

Chart Show - České filmové hity - 5
aktualizováno 02.03.

LEGENDÁRNÍ HELENA V CHART SHOW: Zpěvačka zazpívá svůj velký hit! Co se kolegy pokusí naučit?

Filmy a hudba jdou ruku v ruce. Ty nejznámější, nejoblíbenější, zkrátka nejlepší filmové hity si můžete poslechnout v dalším díle zábavného pořadu Chart Show. Známé tváře uvidíte v rolích, v jakých jste je ještě neviděli!

Chart Show - České filmové hity - 8
02.03.

FOTO: Dana Morávková jako hvězdný host v Chart Show

Sobotní večer na Nově bude opět patřit zábavnému pořadu Chart Show. Tentokrát představí moderátor Libor Bouček žebříček těch nejlepších českých filmových hitů. Mezi hosty bude tentokrát i hvězda Ordinace v růžové zahradě!

Chart Show - České filmové hity
aktualizováno 02.03.

Hvězda Ordinace vystoupí v Chart Show! Která česká herečka přijala pozvání Libora Boučka?

Sobotní večer na Nově bude opět patřit zábavnému pořadu Chart Show. Tentokrát představí moderátor Libor Bouček žebříček těch nejlepších českých filmových hitů. Mezi hosty bude i hvězda Ordinace v růžové zahradě 2!