Jak se budí princezny
18.05.

Nebezpečné natáčení pohádky Jak se budí princezny: Dva herci se během scén v rybníce málem utopili!

Jan Hrušínský se během natáčení oblíbené pohádky Jak se budí princezny dopustil mladické nerozvážnosti, za kterou zaplatil ošklivým zraněním. A to měl ...

Filmová místa - Šest medvědů s cibulkou
aktualizováno 31.12.

FILMOVÁ MÍSTA 8: Jak dnes vypadá škola, kde se natáčelo Šest medvědů s Cibulkou? A kde stál cirkus? Ten pohled překvapí

Jak vypadají místa natáčení slavné komedie Šest medvědů s Cibulkou po téměř půl století a jak si tvůrci ulehčili natáčení? To a ještě více se dozvíte v ...

Marečku, podejte mi pero!
aktualizováno 27.12.

Diváci ho stále milují, ale jeho osobní život nebyl tak růžový... Jiří Sovák by dnes oslavil narozeniny!

Stopa Jiřího Sováka v československém filmu je nesmazatelná. Exceloval jak na stříbrném plátně, tak na jevišti. Jeho blízcí s ním však prožívali těžké ...

Televizní program na Vánoce - Dařbuján a Pandrhola
25.12.

Víte o nich? Legendární pohádka Dařbuján a Pandrhola má čtyři velké chyby!

Dařbuján a Pandrhola, pohádka, která baví diváky již skoro 60 let! Ani zde se však tvůrci nevyhnuli několika chybám. A co jste ještě o tomto snímku nevěděli?

...
Marečku, podejte mi pero!
16.12.

TOP 12: Nejlepší hlášky z filmu Marečku, podejte mi pero! Pamatujete si je všechny?

Film Marečku, podejte mi pero! viděl asi každý. Díky hvězdnému obsazení i dobrému humoru má tato česká komedie pokaždé velkou sledovanost. Mnoho hlášek ...

Ať žijí duchové - 3
aktualizováno 29.06.

VELKÝ KVÍZ: Jak dobře znáte film Ať žijí duchové! Otestujte se!

Jak zdravil rytíř Brtník z Brtníku? A umíte správně doplnit vybrané hlášky? Podívejte se, jestli byste ve velkém testu z filmu Ať žijí duchové obstáli!

...