Jak šel čas s Tomem Cruisem v sérii Mission: Impossible - 2
aktualizováno 29.01.

Skvělá zpráva pro fanoušky Toma Cruise: Vydává se na další nemožné mise. Něco je ale jinak...

Poslední díl Mission Impossible Toma Cruise vydělal v kinech nejvíc z celé série, nemluvě o fantastických ohlasech od diváků a kritiků. Protože šlo už o druhé úspěšné vedení jednoho režiséra v rámci Mission: Impossible, není se co divit, že si ho studio hodlá ponechat. Diváky ale čeká v rámci vývoje série zásadní změna...

Joker
aktualizováno 27.01.

Nákaza smrtící bakterií i psychické trauma: Kteří herci obětovali pro Oscara zdraví?

Získat cenu Oscara není jen tak. Co jsou někteří herci schopní obětovat pro svou roli? Někteří herci kvůli honbě za dokonalostí stáli při natáčení na hraně života a smrti. Někteří z nich dokonce pro zlatou sošku zemřeli...

Kdo vyhraje Oscary 2019?
aktualizováno 21.01.

Jak dopadnou letošní Oscaři? Toto jsou nejžhavější favorité! Jeden z nich může přepsat historii soutěže

Letošní udílení Cen Akademie je téměř za dveřmi. Půjde již o 91. ročník. Favoritem zůstává stále První člověk a Zrodila se hvězda – ale spíš jen na papíře. Jejich pozice není ani zdaleka tak jistá, jakou měl třeba filmů Umělec nebo Ray. Zásadní váhu pro Oscary mají a vždy měly příběhy – grandiózní i intimní.

Apollo 13
aktualizováno 20.01.

HOUSTONE, MÁME PROBLÉM: 5 důvodů, proč se znovu podívat na Apollo 13

Mluví se o ní jako o nejúspěšnější neúspěšné akci v dějinách americké astronautiky. Psal se rok 1970, lety do vesmíru už se brali tak trochu jako samozřejmost. Drama, které se odehrálo v kokpitu vesmírné rakety, vám rozhodně nesmí uniknout. Tady máte několik důvodů proč!

Mafiáni (1990) - 3
19.01.

Realita versus fikce: Podívejte se na největší omyly povedené gangsterky Mafiáni

Moderní gangsterská klasika Mafiáni bývá mnohými označována za nejlepší film režiséra Martina Scorsseseho. Pro jiné je zase nejlepším filmem všech dob. K oslavě téměř třiceti let jeho vzniku se podívejte na několik méně známých faktů o filmu.

Lovci pokladů
18.01.

Filmová série Lovci pokladů vzbuzuje nečekané vášně: Diváci a kritici se nemohou shodnout!

Že se kritici s ostatními diváky často neshodnou, není žádným velkým překvapením. Mnohdy jsou ale rozdíly opravdu propastné. Jako například u filmů ze série Lovci pokladů s Nicolasem Cagem!

Nejlepší filmy roku 2018
aktualizováno 13.01.

NEJLEPŠÍ FILMY ROKU 2018: Nejzajímavější snímek neměl jít vůbec do kin!

Píše se to těžce, ale zážitky se přesouvají do obýváků. Televizní, respektive streamovací společnosti, “kradou” kinům hvězdy, autory i témata a televizní formáty už dávno přestaly být synonymem pro bezduchý relax. Ostatně i Roma, nejvýraznější filmový počin roku 2018, vznikl jako televizní projekt, a přitom svou kvalitou dává na frak mnoha trhákům.

Chlapectví - 5
12.01.

NATÁČELI 12 LET a stárli před kamerou! Unikátní filmový projekt historie míří do televize

Jmenuje se Chlapectví a i pět let po premiéře v kinech budí nadšení, ačkoli se v něm nic nestane. Nebo právě proto. Na televizní obrazovky míří film, v němž malí i velcí herci přirozeně stárli. Točili každý rok jen pár dní, celých dvanáct let.

Zlaté Glóby 2018 - 3
aktualizováno 08.01.

Zlaté Glóby ovládla Bohemian Rhapsody: Výsledky v jednotlivých kategoriích ale překvapí!

Zahraniční novináři opět rozdali ceny pro nejlepší filmovou a televizní tvorbu uplynulého roku. Nejlepším snímkem bylo podle nich hudební drama Bohemian Rhapsody, v kategorii komedií a muzikálů zvítězila tragikomedie Green Book vycházející ze skutečných událostí. Nejlepším cizojazyčným snímkem byl vyhlášen mexický zástupce, černobílé drama Roma.

Nejlepší filmy Brada Pitta - 1
01.01.

NEJHEZČÍ ZADEK v Hollywoodu. Podívejte se na nejlepší filmy Brada Pitta

Před dvaatřiceti lety se odstěhoval do Los Angeles a pokoušel se o hereckou kariéru. Přivydělával si v reklamě, jako šofér limuzíny, prodavač zmrzliny nebo plavčík na plovárně. Jeden ze sex symbolů milénia se nakonec vypracoval mezi smetánku Hollywoodu.

První díl Mission: Impossible
31.12.

KONKURENCE BONDOVEK: Série Mission Impossible je opět na vrcholu. Který díl byl nejlepší?

Neohrožený agent Ethan Hunt s tváří Toma Cruise se toto léto po třech letech vrátil do kin. A fanoušci si lámou hlavu, jestli špionážní sága konkurující bondovkám končí. Neuškodilo by proto si připomenout celou šestku nesplnitelných misí.

Nejlepší filmy Leonarda DiCapria - 4
31.12.

ČEKAL PŘES DVACET LET na Oscara! Podívejte se na nejlepší filmy Leonarda DiCapria

Existuje jen pár herců, jejichž obsazení do nějakého filmu už v podstatě automaticky zajistí danému snímku úspěch. A to nejen proto, že jsou oblíbení, ale i proto, že jsou zatraceně dobří. Jedním z takových je Leonardo DiCaprio.