Pro návštěvníky

V tuto chvíli máme pro vás jen několik málo rad, ale časem budou přibývat.

Nalačno

Ta nejdůležitější rada je, abyste tento festival přišli nalačno. Ne, že bychom Vás chtěli nějak zdravotně vyšetřovat, ale doporučujeme mít co nejvíce místa na všechny dobroty, které budete moci ochutnat. Na našem festivalu budou vařit ti nejlepší z České republiky na jednom místě, tedy budete mít unikátní příležitost během jednoho dne ochutnat několik restaurací, kam jste se už dlouho chystali.

Michelinské servírované menu

A pokud jste opravdoví gastro fanoušci, kteří občas vyjedou do zahraničí do nějaké michelinské restaurace, pak i pro vás máme dobrou zprávu. Už nemusíte. My jsme pro vás na tento první ročník přivezli šéfkuchaře Jacoba Boermu, majitele 3 michelinských hvězd, tedy nejvyššího ocenění, kterého lze v gastronomii dosáhnout. Už nemusíte jezdit do jeho restaurace v Holandsku, stačí přijet na náš festival, vybrat si, zda chcete od Jacoba raději servírované pětichodové menu od 12:00 nebo od 18:00 a zakoupit vstupenku VIP Gourmet Experience. I tak ale nepřijdete o možnost ochutnat naše domácí hvězdy, protože vaše vstupenka bude samozřejmě platit i do celé části festivalu.

V teple a suchu i uprostřed zimy

Doplňujeme, že festival se bude konat za každého počasí, protože bude uvnitř moderního centra O2 universum včetně veškerého zázemí šaten a toalet. Jídla budou servírovaná na porcelánu se skutečným příborem, který se při nabírání sousta neprohne nebo nezlomí. Po dobrém jídle musí přijít odpočinek A pokud si myslíte, že Vám jeden den na festivalu nebude stačit, nebo si prostě budete chtít hned po návštěvě festivalu s plným bříškem skočit do postele, pak doporučujeme Stages Hotel Prague, který je hned vedle O2 universum.

Pro ty, co přijedou autem

Pokud přijedete autem, pak doporučujeme zaparkovat jen pár metrů od místa konání link zde https://www.o2universum.cz/pro-navstevniky-2/parkovani-a-doprava/. Do okénka vám zde žádné jídlo nedáme, ale tady odtud to budete mít k našemu festivalu nejblíže.

https://www.o2universum.cz/pro-navstevniky-2/pravidla-pro-navstevniky/.

Více informací o akci, časovém harmonogramu, vstupenkách a pravidlech pro návštěvníky najdete na stránce https://www.o2universum.cz/events/souboj-na-taliri-live-festival-hvezdnych-chuti/.

Podrobné informace o vstupu do O2 universum najdete na těchto odkazech:

Pravidla pro návštěvníky

Zakázané předměty v O2 Universu

Pokladny

Parkování a doprava

Ochrana sourkomí

Vyhněte se frontám

Etická linka

O2 universum

O2 universum je nové multifunkční kongresové a kulturní centrum v Praze. Komplex slouží jako moderní centrum pro organizování velkých mezinárodních událostí a nabízí unikátní prostory. Nový komplex, který přímo navazuje na budovu O2 areny z jižní strany, se rozkládá na čtyřech podlažích a jeho celková kapacita činí až 10 tisíc návštěvníků. Tři sály disponují kapacitou přes 1 000 lidí, jeden sál kapacitou přes 4 500 návštěvníků. O2 universum nabízí celkem 21 sálů různých rozměrů a využití včetně přilehlých výstavních kapacit.

Pravidla pro návštěvníky