Souboj na talíři LIVE: Tři mušketýři, kuchařské soutěže i moderátorská esa

Televize Nova si připravila pro milovníky jídla unikátní akci Souboj na talíři LIVE, během které se na jednom místě potkají špičkoví čeští kuchaři. Součástí akce jsou také soutěže a další doprovodný program. Co všechno vás čeká?

O víkendu 20. a 21. ledna 2024 se v O2 universu Praha sejdou kuchaři z restaurací známé z pořadů TV Nova jako jsou MasterChef Česko, Pohlreichův souboj restaurací a Souboj na talíři. Poprvé je návštěvníci uvidí pod jednou střechou a kuchaři také budou soutěžit. Zdeněk Pohlreich se představí jako moderátor na hlavním pódiu, kde budou probíhat souboje ve vaření.

Jeden na jednoho

Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář mezi sebou soupeří v pořadu Souboj na talíři. Tentokrát se jako „Tři mušketýři“ utkají na hlavní stagi s jinými kuchaři. Soutěž jeden na jednoho bude probíhat tak, že jeden z mušketýrů se utká proti zástupci restaurace vystavovatelů. A každý z nich bude muset uvařit jeden pokrm z nabídky restaurace. 

Výsledný pokrm budou moct návštěvníci ochutnat v připraveném stánku. Soutěžit se bude na čas a dalším průvodcem kromě Zdeňka Pohlreicha bude i oblíbená moderátorka Zorka Hejdová.

​Hvězdní hosté

Pro hosty bude připravená také VIP stage, kde se potkají s herci z oblíbených seriálů TV Nova a dalšími významnými hosty. V další části se pak mohou návštěvníci podívat na to, jak se připravuje například sushi, nebo zavítat do mezinárodní kuchyně. A na své si přijdou i milovníci zdravé stravy.

​​Unikátní akce

Prodej vstupenek na Souboj na talíři LIVE startuje 15. června. Cena lístku je 690 Kč, součástí vstupného je také konzumace v hodnotě 300 Kč. A na akci můžete vzít i své děti. Připravený pro ně bude hlídací dětský koutek.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa k Festivalu Souboj na talíři LIVE

Články k Festivalu Souboj na talíři LIVE