Kupujte lístky na festival Souboj na talíři LIVE zde. Konzumace v hodnotě 300 Kč v ceně vstupenky!

České špičkové kuchaře, které sledujete v oblíbených pořadech TV Nova, můžete díky jedinečné akci Souboj na talíři LIVE vidět naživo. Akce se koná 20.–21. 1. 2024. A prodej vstupenek startuje už 15. června.

Při zakoupení vstupenky dostáváte automaticky konzumaci jídel na festivalu v hodnotě 300 Kč. Lístky kupujte zde!

Kdo by nechtěl ochutnat skvělé jídlo z těch nejlepších restaurací a poznat hvězdné kuchaře, které znáte z pořadů TV Nova, jako jsou MasterChef Česko, Souboj na talíři nebo Pohlreichův souboj restaurací, a to Přemka Forejta, Radka Kašpárka, Honzu Punčocháře a Zdeňka Pohlreicha?

Souboj kuchařů

„Rádi bychom všechny milovníky kvalitního jídla pozvali do O2 universum Praha, kde se 20. a 21. ledna 2024 bude konat velký prémiový food festival Souboj na talíři LIVE. Během obou víkendových dnů bude moci každý nejen nahlédnout pod pokličku našich nejlepších kuchařů, ale hlavně i ochutnat a sám posoudit, kdo z nich vaří opravdu nejlépe. Navíc hosté zažijí souboje vaření těch největších kulinářských hvězd současnosti,“ říká Robert Schaffer, CEO ve společnosti Bestsport. 

Kromě přehlídky nejlepších gastro podniků Česka a ochutnávání kulinářských zázraků se hosté mohou těšit i na bohatý doprovodný program a známé tváře z oblíbených pořadů a seriálů TV Nova. Dojde na besedy, workshopy i autogramiády. Na své si přijdou i děti, pro které bude připravený hlídaný dětský koutek. 

„TV Nova se od samého začátku svého vysílání věnuje produkci kulinářských pořadů. A i díky ní se gastro scéna Česka velmi vyvinula. Z dobrých kuchařů jsou velké celebrity, z chození do restaurací se stala společenská událost, výborné podniky vyrostly po celé republice, a velká část diváků se začala zajímat o jídlo komplexněji. Věřím, že pomáháme lidi učit, jak se kvalitně a udržitelně stravovat. Proto je logické, že jsme se rozhodli uspořádat food festival, kde chceme našim divákům nabídnout jídla známých výborných kuchařů a zprostředkovat jim setkání s hvězdami z vysílání,“ uvádí Jakub Strýček, ředitel marketingu TV Nova.  

Tuto příležitost budete mít 20. a 21. ledna 2024 na akci TV Nova Souboj na talíři LIVE. Během ní nahlédnete pod pokličku kuchařů a zažijete souboj těch největších kulinářských hvězd současnosti. A i když se bude akce konat během zimy, nevadí. Vše bude pod jednou střechou v O2 universum Praha, která pojme až 10 tisíc hostů.

Michelinské hvězdy

Gastronomický svátek, festival Souboj na talíři LIVE svojí přítomností obohatí i 3 hvězdami Michelin oceněný kuchař Jacob Jan Boerma. Ten bude vařit v samostatné restauraci „VIP Gourmet Experience“ a na jeho menu bude možné si zakoupit vstupenku. Boerma do svých kreativních pokrmů vkládá zkušenosti z různých koutů světa, a to například Asie nebo Skandinávie. Určitě se vyplatí ušetřit si peníze za cestu do jeho výjimečné holandské restaurace a ochutnat jeho výjimečné pokrmy u nás v Praze. 

Jacob Jan Boerma
Michelinský kuchař Jacob Jan Boerma.  |  FOTO:  TV Nova

Pokrmy od šéfkuchařů

Boerma nebude jediným kuchařem, od kterého budou moct lidé ochutnat pokrmy. Vařit pro návštěvníky budou výteční kuchaři z restaurací Dejvická 34, Červený Jelen, Eska, Sia, SaSaZu, Molo Lipno, MG Restaurant, SILQ či Grand Restaurant z Grandhotelu Pupp.

Restaurace Dejvická 34.
Pokrmy z Dejvické 34.  |  FOTO:  Dejvická 34

Hosté

Během víkendu na vás čeká celodenní bohatý doprovodný program. A to besedy, workshopy i autogramiády. Na své si přijdou i děti, pro které bude připravený hlídaný dětský koutek. Dorazí také moderátoři TV Nova a herci z oblíbených seriálů.

Prodej vstupenek startuje 15. června. Cena lístku je 690 Kč a součástí vstupného je i konzumace v hodnotě 300 Kč.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa k Festivalu Souboj na talíři LIVE

Články k Festivalu Souboj na talíři LIVE