Milan Peroutka ve Víkendové Snídani představil nový klip: Zahrál si v něm s manželem!

Zpěvák a herec Milan Peroutka natočil videoklip, ve kterém se vyznal ze svých pocitů před coming outem. Obsadil do něj i svého muže Dominika Roubínka. Klip k písni V bouři odráží jeho zkušenost s potlačenou láskou a podobně jako jeho životní přiznání, i klip vznikal nadvakrát. Jeho druhá verze je podle zpěvákových slov teprve ta pravdivá. Svým fanouškům ho představil v neděli 10. září ve Víkendové Snídani.

K písni V bouři své kapely Perutě natočil Milan Peroutka dva videoklipy. Ten první ale nikdo neuvidí. „Je o potlačené lásce i o vzdoru vůči společnosti. A vizuální stránka té písničky by to přece měla odrážet. Chtěl jsem tím klipem říct, že přesně tohle já řeším. A tak jsem natočil nový a ten starý dal pryč. Teď jsou v něm teprve ty pocity, o kterých písnička je. Jsem rád, že jsem ho přetočil,“ vysvětluje Milan Peroutka.

​Milanova premiéra

Je to můj první černobílý videoklip. Chtěl jsem, aby ve videoklipu bylo hledání lásky přes mužské i ženské tělo. Pojímáme to jako hru světla a stínu, myslím, že to je poměrně erotický prvek klipu. Oslovil jsem dva krásné kamarády Johnnyho Horynu a Aničku Šitnerovou. Byli úžasní! Myslím, že i kvůli nim si někdo bude pouštět videoklip třeba i víckrát,“ dodává zpěvák.  

Galerie

Klip je poskládaný z něžných dotyků 

Kromě svých přátel do něj zpěvák obsadil i svého partnera Dominika Roubínka, s nímž se na začátku léta oženil a krátce po svatbě dospěl k veřejnému coming outu. „Věděl jsem, jaká má být pointa klipu. Že chci po všech těch dotecích konečně chytnout tu správnou ruku. Domča tak absolvoval své první natáčecí coby herec a já jsem šťastný, že ho mám zvěčněného i ve svém videoklipu V bouři, který natočil režisér Tomáš Vorel a kameraman Martin Doležal.“ 

Víkendovou Snídani mohou diváci sledovat v sobotu a v neděli dopoledne. Celé díly najdou na Voyo.

Související videa

Milan Peroutka ml.
Milan Peroutka ml.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady