• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Odhalení podvodu, společné bydlení i manipulace v rodině. Co přinese tento týden?

Odhalení podvodu, společné bydlení i manipulace v rodině. Co přinese tento týden?

Publikováno

Jak silně jsou provázány naše osudy s těmi, kteří patřili do okruhu našich nejbližších? S lidmi, se kterými máme citové vazby? Jak nám mohou právě oni pomoci ve složitých životních situacích? Bedřich a Anča spolu už několik let nežijí. Mají nové partnery i vlastní životy. Spojují je nejen jejich...

Jak silně jsou provázány naše osudy s těmi, kteří patřili do okruhu našich nejbližších? S lidmi, se kterými máme citové vazby? Jak nám mohou právě oni pomoci ve složitých životních situacích? Bedřich a Anča spolu už několik let nežijí. Mají nové partnery i vlastní životy. Spojují je nejen jejich děti, ale také blízcí lidé a jejich přátelství. Když řeší závažné problémy, vždy je to k tobě přitáhne, protože si jsou i nadále navzájem oporou. Také tentokrát se ukáže, jak silné pouto mezi nimi je. Co s oběma docela zamává? 

Kdy je člověk připraven k velkým změnám ve vztahu? Magda je s Mirkem šťastná, byť to mezi nimi občas křísne kvůli její výbušnosti a jeho nezaujatému pohledu na věc. Mirek chce ale od vztahu s Magdou víc. Nestačí mu pravidelné návštěvy a pendlování mezi dvěma státy kvůli práci. Proto využije příležitosti a rozhodne se pro poměrně radikální změnu. Jakou? A jaké trable bude muset Magda řešit se Žofii a Anežkou? 

Co všechno je člověk ochoten a schopen udělat kvůli tomu, aby si splnil sen, který, jak věří, je také snem jeho nejbližších? Luděk se snaží, aby došlo v jeho a v životě Blanky k obrovské změně, kterou považuje za jejich nový společný začátek. Jenže ona je stále trochu na vážkách. Vysněný dům je bude stát více, než Blanka čekala. To by ale nebyl Luděk, aby neměl plán. Jaký? Co navrhne? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady