• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Provalená tajemství, lákavá nabídka i velký podvod. Co se stane příští týden v Ulici?

Provalená tajemství, lákavá nabídka i velký podvod. Co se stane příští týden v Ulici?

Vojta a Milošek se pustí do natáčení filmu o zloduších a mimozemských příšerách, v němž potečou krev i alkohol proudem. Právě když budou v nejlepším a souhrou náhod jen na pár minut sami doma, dorazí k Marečkovým na kontrolu úřednice z OSPODu. Dveře jí bez zaváhání otevře akční Milošek a rozhodně...

Vojta a Milošek se pustí do natáčení filmu o zloduších a mimozemských příšerách, v němž potečou krev i alkohol proudem. Právě když budou v nejlepším a souhrou náhod jen na pár minut sami doma, dorazí k Marečkovým na kontrolu úřednice z OSPODu. Dveře jí bez zaváhání otevře akční Milošek a rozhodně se před ní nebude krotit. Jak tahle návštěva dopadne?

Občas se to sejde tak, že má člověk pocit, že je všechno špatně. Přesně takhle se začne cítit i Luděk, na kterého toho je najednou moc. Kvůli Kristýně zažívá stavy naprosté bezmoci, což u něj není zvykem, neboť na Kristýninu koučku Julii je zatím bohužel krátký. Luděk však nebude řešit jen Kristýnu. S konečnou platností mu dojde trpělivost i s Vandou! proč?

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Herci

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady