• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Krizová situace, kruté prozření i velké přiznání: Co se stane tento týden v Ulici?

Krizová situace, kruté prozření i velké přiznání: Co se stane tento týden v Ulici?

Strach a bezmoc jsou živnou půdou pro rozhodnutí, která obvykle nepatří k těm nejlepším. K jednomu takovému nyní dospěje také Luděk, který se hned z několika důvodů bojí o dceru Kristýnu. Jednak mu je jasné, že čím dál častější a silnější záchvaty úzkosti se neblaze podepisují na celém jejím...

Strach a bezmoc jsou živnou půdou pro rozhodnutí, která obvykle nepatří k těm nejlepším. K jednomu takovému nyní dospěje také Luděk, který se hned z několika důvodů bojí o dceru Kristýnu. Jednak mu je jasné, že čím dál častější a silnější záchvaty úzkosti se neblaze podepisují na celém jejím organismu, což může do finále vést k velkým zdravotním komplikacím. Zároveň je ochoten udělat cokoliv, aby dostal Kristýnu ze spárů koučky Julie, která je pro něj ukázkovým příkladem ezošmejda. Co Luděk navrhne Blance? A co bude pro Kristýnu šok?

Rodič, který bojuje o přízeň svého pubertálního dítěte, dokáže využít nejrůznějších prostředků, aby dosáhl svého. Nejinak je tomu také u Hynka, který nasadí opravdu těžký kalibr. Poruší všechna pravidla, na nichž ohledně Šimonovy výchovy trvá. Přichystá pro něj překvapení v podobě společného výletu do přírody, během kterého se chce blýsknout zvládnutými prvky z freerunningu a zároveň syna i něco naučit. Jenže ve chvíli, kdy se souhrou náhod zraní, se tenhle výlet pro něj promění v noční můru. Co se stane? 

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Herci

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady