• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Pokus o sblížení, výlet i nečekaný návrh. Co se stane příští týden v Ulici?

Pokus o sblížení, výlet i nečekaný návrh. Co se stane příští týden v Ulici?

Strach a bezmoc jsou živnou půdou pro rozhodnutí, která obvykle nepatří k těm nejlepším. K jednomu takovému nyní dospěje také Luděk. Ten se bojí o dceru Kristýnu. Je mu jasné, že čím dál častější a silnější záchvaty úzkosti se neblaze podepisují na celém jejím organismu. Zároveň je ochoten udělat...

Strach a bezmoc jsou živnou půdou pro rozhodnutí, která obvykle nepatří k těm nejlepším. K jednomu takovému nyní dospěje také Luděk. Ten se bojí o dceru Kristýnu. Je mu jasné, že čím dál častější a silnější záchvaty úzkosti se neblaze podepisují na celém jejím organismu. Zároveň je ochoten udělat cokoliv, jen aby dostal Kristýnu ze spárů koučky Julie, která je pro něj ukázkovým příkladem ezošmejda. Co Luděk navrhne Blance? 

Rodič, který bojuje o přízeň svého pubertálního dítěte, dokáže využít nejrůznějších prostředků, aby dosáhl svého. Nejinak je tomu také u Hynka. Ten nasadí opravdu těžký kalibr. Poruší všechna pravidla, na nichž ohledně výchovy Šimona trvá. Přichystá pro něj překvapení v podobě společného výletu do přírody. Chce se během něj blýsknout zvládnutými prvky z free runningu. A zároveň chce syna i něco naučit. Jenže tenhle výlet se nakonec promění v noční můru. Co se stane? 

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Herci

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady