• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Citový nátlak, snaha o usmíření i nová naděje. Co se stane příští týden v Ulici?

Citový nátlak, snaha o usmíření i nová naděje. Co se stane příští týden v Ulici?

Když muži v práci šéfuje jeho manželka, chtě nechtě se to podepisuje i na soukromí takového páru. Pro Prokopa je celá situace ještě náročnější. Má pocit, že ho Magda ve škole nebere jako svého zástupce, jak by měla. A že nedá na jeho rady a rozhoduje se jen podle svých pocitů. Magda si to...

Když muži v práci šéfuje jeho manželka, chtě nechtě se to podepisuje i na soukromí takového páru. Pro Prokopa je celá situace ještě náročnější. Má pocit, že ho Magda ve škole nebere jako svého zástupce, jak by měla. A že nedá na jeho rady a rozhoduje se jen podle svých pocitů. Magda si to neuvědomuje, zato Irena citlivě vnímá, jak se na nich Magdino ředitelování podepisuje. 

Rozpad manželství a rodiny je těžký nejen pro samotné partnery, ale také pro jejich děti. Malý Vojta se stále nevzdává naděje, že by se rodiče k sobě mohli vrátit, že by všichni byli zase pěkně pohromadě, čímž by pro něj konečně odpadla hrozba dětského domova. V poslední době se navíc zdá, že se to mezi Karlou a Márou začíná lepšit. Vojta si všímá, že se již nehádají a jsou k sobě navzájem vstřícní, což ho jen povzbudí. 

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady