• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Zásadní rozhodnutí, vyřizování účtů i vztahové trable. Co se stane příští týden v Ulici?

Zásadní rozhodnutí, vyřizování účtů i vztahové trable. Co se stane příští týden v Ulici?

Jak začít znovu, aby byli všichni spokojení? To řeší také Lumír. Přestože tento týden začínají Velikonoce, Lumír nemá na svátky jara ani pomyšlení. V hlavě se mu honí spousta velkých změn, jež hodlá podniknout kvůli Kateřině. To se samozřejmě ani trochu nelíbí jeho matce Vilmě, která mu znovu...

Jak začít znovu, aby byli všichni spokojení? To řeší také Lumír. Přestože tento týden začínají Velikonoce, Lumír nemá na svátky jara ani pomyšlení. V hlavě se mu honí spousta velkých změn, jež hodlá podniknout kvůli Kateřině. To se samozřejmě ani trochu nelíbí jeho matce Vilmě, která mu znovu začne mluvit do života. Čím je urputnější, tím více si Lumír ale stojí za svým. Otázkou je, co na jeho plány řekne Kateřina, které takový důkaz lásky zpočátku vyrazí dech… Co všechno hodlá Lumír podniknout kvůli společnému životu s Kateřinou? 

S nezvanými a předem neohlášenými návštěvami je obvykle potíž, protože člověk nikdy neví, co od nich čekat. To zjišťují i František a Skyler, kteří si trochu nevědí rady s Milošem. Ten má totiž jejich byt stále spojený se svým nejlepším kamarádem Bedřichem, který momentálně žije v Opavě. To ale pro Miloše není překážkou. Rád by vrátil nazpět staré dobré časy, jež v bytě Liškových zažil a jež pro něj znamenají nejen chlapské debaty u piva a panáků, ale třeba i azyl v těžkých dobách. Má to však malý háček – Františka a Skyler na to předem nepřipraví… Jak tato Milošova spanilá jízda dopadne?

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady