• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Nesouhlas s rozvodem, oznámení těhotenství i velké tajemství. Co přinese úterní díl Ulice?

Nesouhlas s rozvodem, oznámení těhotenství i velké tajemství. Co přinese úterní díl Ulice?

Marečkovi nyní neprocházejí zrovna nejlepším obdobím. Manželství Karly a Máry se už nějaký čas otřásá v základech, což samozřejmě registruje i Márova máma Věrka, která je z toho hodně špatná, stejně jako Karla nebo Mára. Na rozdíl od nich si Tony a Dominika teď nemají na co stěžovat. Je to mezi...

Marečkovi nyní neprocházejí zrovna nejlepším obdobím. Manželství Karly a Máry se už nějaký čas otřásá v základech, což samozřejmě registruje i Márova máma Věrka, která je z toho hodně špatná, stejně jako Karla nebo Mára. Na rozdíl od nich si Tony a Dominika teď nemají na co stěžovat. Je to mezi nimi hezké, milují se, užívají si společného života. Teď bude mít Dominika pro Tonyho navíc jednu báječnou novinku. Zprávu, kterou ho vykolejí takovým způsobem, že Tony samým štěstím přestane na chvíli vnímat svět kolem sebe. Čím ho Dominika překvapí?

Miloš se snaží ututlat finanční krizi v Evivě. Zatímco Eva už se vysněné dovolené v Karibiku nemůže dočkat, Miloš řeší, kde sežene peníze. A nebyl by to Miloš, kdyby se tento problém nerozhodl vyřešit poněkud nešťastně. S kým se Miloš sejde? A dostane peníze na dovolenou?

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady