• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Prozrazené tajemství, dárek z lásky i žádost o ruku. Co se stane příští týden v Ulici?

Prozrazené tajemství, dárek z lásky i žádost o ruku. Co se stane příští týden v Ulici?

Jak dát holce najevo, že se vám líbí a že byste s ní rádi chodili? Šimon se k tomu odhodlává už hodně dlouho, ale nikdy nesebral dost odvahy, aby Valerii přiznal, co k ní cítí. Až nyní se mu k tomu naskytne skvělá příležitost. Připraví pro Valerii malé narozeninové překvapení, aniž by mámě...

Jak dát holce najevo, že se vám líbí a že byste s ní rádi chodili? Šimon se k tomu odhodlává už hodně dlouho, ale nikdy nesebral dost odvahy, aby Valerii přiznal, co k ní cítí. Až nyní se mu k tomu naskytne skvělá příležitost. Připraví pro Valerii malé narozeninové překvapení, aniž by mámě prozradil, co chystá. Ta se bohužel jak na potvoru vrátí domů mnohem dřív, než Šimon předpokládal, takže bude jen žasnout, co se to děje… Jaký vtipný trapas se z toho vyklube?

Rodiny společně prožívají šťastné momenty i ty méně příjemné. Podobně jsou na tom také Marečkovi, kteří mají už leccos za sebou. A právě nyní si neprocházejí tím nejlepším obdobím. Manželství Karly a Máry se už nějaký čas otřásá v základech, což samozřejmě registruje i Věrka, která je z toho hodně špatná. Stejně jako Karla nebo Mára. Na rozdíl od nich si Tony a Dominika teď nemají na co stěžovat. Je to mezi nimi hezké, milují se, užívají si společného života. Teď bude mít ona navíc jednu báječnou novinku. Zprávu, kterou Tonyho vykolejí takovým způsobem, že samým štěstím přestane na chvíli vnímat svět kolem sebe… Co se dozví? A čím ho Dominika překvapí ještě víc?

Mít tajnosti před partnery? To se nevyplácí. Ani když to člověk dělá hlavně z lásky k drahé polovičce. Podle Klímových se na hodně tenkém ledě pohybuje už delší čas Miloš Knobloch. Snaží se totiž před svou ženou Evou zatajit finanční problémy v Evivě, aby jí nezkazil dovolenou v Karibiku, na kterou se právě ona už hodně těší. Ta ale zná Miloše jako své boty. Z několika indicií si vydedukuje, že tu něco nehraje. Dostane se tak na stopu tajemství, po kterém půjde jako pravý ohař… Co všechno Eva zjistí? A jakou roli v tom sehrají Klímovi?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! Všechny díly najdete na Voyo. 

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Herci

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady