• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Obavy, trable se Skyler i drsné prozření. Co přinese pondělní díl Ulice?

Obavy, trable se Skyler i drsné prozření. Co přinese pondělní díl Ulice?

Kdy by měl člověk pomoci svému partnerovi i přes komplikace, které si tím způsobí v profesním životě, a kdy si naopak zachovat chladnou hlavu a nehnat se bez rozmyslu do záchranné akce? Od chvíle, kdy se dal František dohromady se Skyler, se rozhodně nenudí. Také tentokrát začne urychleně řešit...

Kdy by měl člověk pomoci svému partnerovi i přes komplikace, které si tím způsobí v profesním životě, a kdy si naopak zachovat chladnou hlavu a nehnat se bez rozmyslu do záchranné akce? Od chvíle, kdy se dal František dohromady se Skyler, se rozhodně nenudí. Také tentokrát začne urychleně řešit její trable na cestě z Amsterdamu do Čech, byť by se měl věnovat důležitému školnímu projektu a natáčení, jež má za chvíli začít. Jenže kvůli Skyleřině lehkovážnosti je zase všechno jinak a František udělá něco, co se mu už vzápětí pořádně vymstí. Jak si František zavaří kvůli Skyler? 

Jolana už nevydržela déle mlčet a rozhodla se se svým tajemstvím ohledně Vandina odjezdu svěřit Marii. Jenže to by nebyla Vanda, kdyby se v jejím plánu neobjevil nějaký zádrhel. Vanda totiž doma zapomněla kanadský pas. Jak Jolana zapojí Marii do svého plánu, aby se Luděk nic nedozvěděl?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! Všechny díly najdete na Voyo. 

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Herci

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady