• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Smutné prozření, přiznání pravdy i nečekaná přepadovka. Co se stane příští týden v Ulici?

Smutné prozření, přiznání pravdy i nečekaná přepadovka. Co se stane příští týden v Ulici?

Publikováno

Všechny díly najdete na Voyo. Prokopa čeká poměrně zásadní rozhovor s Magdou, při kterém se bude řešit jejich vztah, její bývalý vztah s Mirkem a samozřejmě také Mirkova svatba. Ta totiž Magdu přiměje k tomu, aby znovu otevřela téma změn, po kterých už delší čas touží. Přesvědčí Mirkovo štěstí...

Všechny díly najdete na Voyo. Prokopa čeká poměrně zásadní rozhovor s Magdou, při kterém se bude řešit jejich vztah, její bývalý vztah s Mirkem a samozřejmě také Mirkova svatba. Ta totiž Magdu přiměje k tomu, aby znovu otevřela téma změn, po kterých už delší čas touží. Přesvědčí Mirkovo štěstí Prokopa, aby se vydal v jeho šlépějích? Co je pro něj momentálně ve vztahu nejdůležitější? A co pro Magdu?

Zhrzení lidé dovedou pěkně znepříjemnit život tomu, na koho jsou naštvaní. A to bez ohledu na ostatní, kterých se jejich rozhodnutí také týkají. Své o tom ví i František. Ten si v posledních dnech znovu potvrzuje, jak nevyzpytatelná umí Skyler být. Zároveň ho dokáže namíchnout jako málokdo. Čelí totiž jejím malým pomstám a naschválům, protože se hned nezachoval podle jejích představ.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:30 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady