• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Odhalení nevěry, pořádný průšvih i konec jedné éry. Co se stane tento týden v Ulici?

Odhalení nevěry, pořádný průšvih i konec jedné éry. Co se stane tento týden v Ulici?

Publikováno

Všechny díly najdete na Voyo. Připravit děti na změny, které se jich hodně dotknou? To chce velkou dávku diplomacie a empatie. Uvědomují si to i Ingrid a Lumír. Leží před nimi docela náročný úkol – oznámit Lexíkovi, že se Ingrid bude stěhovat. Oba si jsou vědomi toho, jak moc má Lexík Ingrid rád,...

Všechny díly najdete na Voyo. Připravit děti na změny, které se jich hodně dotknou? To chce velkou dávku diplomacie a empatie. Uvědomují si to i Ingrid a Lumír. Leží před nimi docela náročný úkol – oznámit Lexíkovi, že se Ingrid bude stěhovat. Oba si jsou vědomi toho, jak moc má Lexík Ingrid rád, jak těsné pouto si k ní vytvořil. Zároveň je ale oběma jasné, že čím dříve se s ním o tom začnou bavit, tím lépe. 

Rodinné oslavy mohou občas odstartovat věci, do kterých se člověk příliš nehrne. To se nyní stane i Františkovi, kterému dala Skyler docela jasné ultimátum ohledně jejich vztahu. O tom ale nic neví její máma Justine. A tak pozve Františka spolu s Bárou na oslavu svých narozenin. Dorazí samozřejmě také Skyler. František by se takovému setkání rád vyhnul, neboť být na jednom místě se Skyler a Bárou současně nevěstí nic dobrého. Bohužel nenajde žádnou uvěřitelnou výmluvu. A tak s Bárou zamíří na oslavu, která se může každým okamžikem zvrtnout a skončit obrovským průšvihem. Kdo na setkání neudrží nervy na uzdě? A jaké to bude mít následky?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:30 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady