• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Obavy, výpověď z práce i nevydařené rande. Co přinese středeční díl?

Obavy, výpověď z práce i nevydařené rande. Co přinese středeční díl?

Publikováno

Všechny díly najdete na Voyo. Adam si myslí, že je ve svých dvaadvaceti letech už dost starý na to, aby si rozhodoval o životě a partnerkách sám. Jeho rodiče to ale tak jednoznačně nevidí. Pro ně je momentálně nejdůležitější, aby dodělal školu. To se bohužel moc neslučuje s jeho novým vztahem s...

Všechny díly najdete na Voyo. Adam si myslí, že je ve svých dvaadvaceti letech už dost starý na to, aby si rozhodoval o životě a partnerkách sám. Jeho rodiče to ale tak jednoznačně nevidí. Pro ně je momentálně nejdůležitější, aby dodělal školu. To se bohužel moc neslučuje s jeho novým vztahem s Jarkou, o něco starší rozvedenou sestřičkou z ordinace jeho mámy. V Blančině rodině to proto zase jednou vře, což jen zhoršuje nastalou situaci. Dusno je také v Blančině ordinaci. A tak se Jarka rozhodne udělat něco, čím všechny docela zaskočí. Co udělá?

Šimona i Gábinu štve, jak se o ně zajímá Tomášek a jak o nich píše. Tomášek shání v hospodě Mastného, jenže narazí na Pumrová, která se ho pokusí vyhodit. Bohužel marně. Ačkoliv s Tomáškem nechce mít čas rodiny nic společného, Mastného si redaktor získá tím, že by si mohl jeho prostřednictvím vyřídit účty s Hermanem.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady