• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Zpackaná zkouška, nečekaný odjezd i promluva do duše. Co přinese úterní díl?

Zpackaná zkouška, nečekaný odjezd i promluva do duše. Co přinese úterní díl?

Publikováno

Všechny díly najdete na Voyo. Když se sejde pár nepříjemností dohromady, na člověka to někdy dolehne takovým způsobem, že má chuť se na všechno vykašlat a odjet někam hodně daleko. Přesně v takové situaci se nyní nachází Skyler. Najednou je toho všeho na ni moc. Trápí se kvůli synu Chrisovi, jenž...

Všechny díly najdete na Voyo. Když se sejde pár nepříjemností dohromady, na člověka to někdy dolehne takovým způsobem, že má chuť se na všechno vykašlat a odjet někam hodně daleko. Přesně v takové situaci se nyní nachází Skyler. Najednou je toho všeho na ni moc. Trápí se kvůli synu Chrisovi, jenž teď žije s jejími rodiči v Amsterdamu, i kvůli Františkovi, do kterého se znovu zamilovala, přestože věděla, že už má nový vztah s Bárou. Skyler ale doufala, že se leccos změní, zvláště poté, co s Františkem po letech opět podlehli vzájemné přitažlivosti. 

Ačkoliv se Adam a Jarka snažili svůj vztah udržet v tajnosti, každé tajemství jednou praskne. Poté, co se o jejich poměru dozvěděl Luděk, bylo jen otázkou času, kdy se to také dozví Blanka. Oba rodiče mají o Adama strach, protože chtějí aby dostudoval. Co Blanku nyní znejistí? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady