• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Závan minulosti, tajnosti v rodině i vztahové trable. Co přinese tento týden?

Závan minulosti, tajnosti v rodině i vztahové trable. Co přinese tento týden?

Publikováno

Všechny díly najdete na Voyo. Adam a Jarka i nadále mlží před blízkými, jak to spolu doopravdy mají. Někdo o nich už ví, přesto ani jeden z nich nechce, aby pravda vyšla všeobecně najevo. Jenže to by nesměli pokoušet osud a štěstěnu. Adam se totiž dozví, že bude mít celý večer byt jen pro sebe. A...

Všechny díly najdete na Voyo. Adam a Jarka i nadále mlží před blízkými, jak to spolu doopravdy mají. Někdo o nich už ví, přesto ani jeden z nich nechce, aby pravda vyšla všeobecně najevo. Jenže to by nesměli pokoušet osud a štěstěnu. Adam se totiž dozví, že bude mít celý večer byt jen pro sebe. A tak pozve Jarku na návštěvu. Souhrou náhod se však osazenstvo bytu vrátí domů mnohem dřív, než Adam předpokládal, ve chvíli, která bude hodně pikantní. A začnou se dít věci… Kdo a při čem přistihne Adama a Jarku? Kdo z Adamových nejbližších z toho bude na infarkt? A jaké bude mít tento úsměvný mega trapas následky?

Odpustit milované manželce nevěru, která nebyla žádným jednorázovým úletem, není vůbec snadné. Každý pohled na ni bolí jako dýka vražená do srdce, což krizi mezi partnery jen prohlubuje. Na vlastní kůži to zažívají také Mára a Karla, jejichž manželství se otřásá v základech.

Jít za svým snem a čelit při tom výzvám, kdy jde člověk s kůží na trh, chce občas docela velkou odvahu. O tom by nyní mohla dlouze vyprávět i Magda. Pořád o sobě pochybuje, ale kvůli odkazu maminky se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco, co pro ni bylo ještě před pár týdny takřka nemyslitelné. Kromě Oty ji teď povzbuzují už i její studenti. Nejenže jí fandí, dokonce se naplno zapojují i do realizace její nové výzvy. S Otou jí přichystají menší překvapení, které by ale rozdýchal jen málokdo. Jak Ota a studenti upraví svatební šaty Magdy? A uskuteční se ve škole vystoupení?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady