• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Velké přiznání, vztahové komplikace i milé překvapení. Co přinese čtvrteční díl?

Velké přiznání, vztahové komplikace i milé překvapení. Co přinese čtvrteční díl?

Všechny díly najdete na Voyo. Vyznat se sám v sobě a odolat pokušení je občas hodně těžké. To už ví i František, který před pár dny znovu po letech podlehl kouzlu Skyler. Teď musí čelit následkům i svému černému svědomí vůči Báře. Ta nemá nejmenší tušení, k čemu mezi Skyler a Františkem došlo. Ve...

Všechny díly najdete na Voyo. Vyznat se sám v sobě a odolat pokušení je občas hodně těžké. To už ví i František, který před pár dny znovu po letech podlehl kouzlu Skyler. Teď musí čelit následkům i svému černému svědomí vůči Báře. Ta nemá nejmenší tušení, k čemu mezi Skyler a Františkem došlo. Ve snu by ji něco takového nenapadlo, protože Františkovi plně důvěřuje. Bohužel to bude ještě horší, až se Bára vrátí po měsíci opět domů.

Kateřina a Lumír jsou rádi, že se mají, že si k sobě našli cestu. Milují se, společně překonávají nejrůznější překážky. Jenže velmi často narážejí na základní problém − Lumírovu rodinu. Přestože jim téměř všichni jeho blízcí fandí, stačí málo, aby se to jako mávnutím čarovného proutku změnilo. Ačkoliv se Kateřina snažila být tou chápavou, teď i jí dojde s konečnou platností trpělivost. 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Herci

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady