• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Skandál, obavy o blízké i zákeřná podpásovka. Co přinese páteční díl?

Skandál, obavy o blízké i zákeřná podpásovka. Co přinese páteční díl?

Publikováno

Všechny díly najdete na VoyoVítek vidí v poslední době rudě jen při vyslovení Kaštanova jména. Když ho nyní najde ve svém bytě ve chvíli, kdy má nervy na pochodu, neudrží se a vyrazí s ním dveře takovým způsobem, že Iva ani nestihne včas zareagovat. Tenhle letecký den ale bude mít neblahé...

Všechny díly najdete na VoyoVítek vidí v poslední době rudě jen při vyslovení Kaštanova jména. Když ho nyní najde ve svém bytě ve chvíli, kdy má nervy na pochodu, neudrží se a vyrazí s ním dveře takovým způsobem, že Iva ani nestihne včas zareagovat. Tenhle letecký den ale bude mít neblahé následky. Co se stane? A jak na špatné zprávy zareaguje Iva?

Poté, co se provalil malér Anežky, Svatky a Žofky s kouřením marihuany, došlo na tvrdé následky. Prokop se rozhod udělit holkám dvojku z chování, což zasáhlo nejen je, ale i jejich rodiče. Bylo jen otázkou času, kdy se celá situace odrazí i na vztahu holek. Co si Žofie neodpustí?

Tonda Hložánek se sice snaží o nadhled, jenže se mu to příliš nedaří od chvíle, kdy se jeho největším rivalem stal jeho vlastní syn Jirka. Jakmile na něj přijde řeč, Tonda ihned vypění a nebere si servítky. Bohužel se neovládne ani před volební místností, kde na sebe s Jirkou náhodou narazí. K jeho velké smůle se tak stane před spoustou voličů, pro něž to je tučné sousto zavánějící pořádným skandálem.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady