• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Rada nad zlato, provalené průšvihy i tajné setkání. Co přinese středeční díl?

Rada nad zlato, provalené průšvihy i tajné setkání. Co přinese středeční díl?

Publikováno

Všechny díly najdete na VoyoAnežka, Svatka a Žofka v poslední době docela vystrkují růžky, ovšem Anežka se spíš veze, aby ji holky neměly za sraba. Na rozdíl od Žofky a Svatky sama nic neiniciuje, spíše holky koriguje. Jenže ty si prostě nedají pokoj. Tentokrát se znovu předvede Žofka, která má...

Všechny díly najdete na VoyoAnežka, Svatka a Žofka v poslední době docela vystrkují růžky, ovšem Anežka se spíš veze, aby ji holky neměly za sraba. Na rozdíl od Žofky a Svatky sama nic neiniciuje, spíše holky koriguje. Jenže ty si prostě nedají pokoj. Tentokrát se znovu předvede Žofka, která má potřebu neustále sbírat body mezi holkami i ve třídě. Před holkami se nyní vytasí s jointem od bratránka a přemluví je, aby společně vyzkoušely, co to s nimi udělá. Bohužel ve chvíli, kdy holky čeká ještě pěstitelský kroužek ve škole. Jak to dopadne? Kdo a jak to odnese?

Jakub se stále pokouší kontaktovat Karlu a její blízké. Stále se nesmířil s rozchodem a když nemůže mít Karlu jen pro sebe, rozhodne se jí a její rodině udělat ze života peklo. Nyní dokonce zajde tak daleko, že otevřeně promluví o svém poměru s Karlou. 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady