• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Vyřizování účtů, prozrazená tajemství i nečekané překážky. Co přinese úterní díl?

Vyřizování účtů, prozrazená tajemství i nečekané překážky. Co přinese úterní díl?

Publikováno

Všechny díly najdete na VoyoČlověk občas zažije nepříjemné prozření, když se z velké zamilovanosti stane obrovská noční můra poté, co jeden z partnerů nechce přijmout rozchod. To se stalo i Karle. Ta by ráda udělala tlustou čáru za románkem s Jakubem, kvůli kterému ztratila na jaře hlavu. Jenže...

Všechny díly najdete na VoyoČlověk občas zažije nepříjemné prozření, když se z velké zamilovanosti stane obrovská noční můra poté, co jeden z partnerů nechce přijmout rozchod. To se stalo i Karle. Ta by ráda udělala tlustou čáru za románkem s Jakubem, kvůli kterému ztratila na jaře hlavu. Jenže Jakub ji nehodlá nechat jen tak jít. Chce být za každou cenu s ní, neakceptuje ani to, že Karla má manžela a rodinu. Znovu stalkuje ji i její blízké, aby mohl zasadit úder, po kterém by se její rodinné štěstí sesypalo jako domeček z karet. Co Jakub provede tentokrát?

Lumír s Kateřinou řeší zásadní problém. Ačkoliv se Lumír hodně snažil, aby Lexík bral Kateřinu jako jeho novou partnerku, on si po jeho boku představuje úplně někoho jiného. Koho? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady