• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Obrovský šok, vztahový trojúhelník i oplétačky s policií. Co přinese tento týden?

Obrovský šok, vztahový trojúhelník i oplétačky s policií. Co přinese tento týden?

Publikováno

Všechny díly najdete na VoyoUlice se po prázdninové pauze vrací zpět na obrazovky. Startují její nové díly, seriál vstupuje již do své osmnácté sezony, takže stanul na pomyslném prahu dospělosti. Proto s ničím příliš neotálí a do dějů skočí rovnýma nohama, pěkně razantně. Tento týden je hodně...

Všechny díly najdete na VoyoUlice se po prázdninové pauze vrací zpět na obrazovky. Startují její nové díly, seriál vstupuje již do své osmnácté sezony, takže stanul na pomyslném prahu dospělosti. Proto s ničím příliš neotálí a do dějů skočí rovnýma nohama, pěkně razantně. Tento týden je hodně nabitý nejrůznějšími událostmi, příběhy koření láska, slzy, humor, obrovské trapasy i dramatické chvilky. Diváci se znovu setkají s Marečkovými, Gábinou, Blankou, Nyklovými či Františkem a jejich blízkými. Hned v pondělí se začne schylovat k obrovskému zvratu u Kristýny a Denise, kteří spolu chodí a žijí již téměř tři roky. Adam totiž odhalí něco, co by jako Kristýnin brácha raději nevěděl, něco, co by mohlo stále zamilované Kristýně zlomit srdce. Denise totiž přistihne se svou bývalkou Markétou... Jak Adam zareaguje na pravdu o Denisovi a jeho vztahu s Kristýnou? Proč je to zrovna pro něj dvojnásob nepříjemné? A jak Denis ožehavou situaci nakonec rozetne?

Láska kvete v každém věku. Přináší s sebou nejen zamilovanost, ale také pořádné trapasy. Své o tom vědí rovněž Lumír s Kateřinou, kteří nejrůznější faux pas snad přitahují. Nejinak je tomu také tentokrát. Ti dva se na sebe těšili téměř dva měsíce. Když se konečně setkají a chtějí si užít hezké chvilky, zase zasáhne osud. Místo vášně s Kateřinou musí Lumír začít hasit malér s nezvanými vetřelci, které si nevědomky doveze z dovolené. Hrozí, že zamoří celý dům. Navrch mu nedá pokoj ani máma, jež zažije obrovský šok, když Kateřinu načapá ve svém království v situaci, která je nanejvýš výmluvná a která pobaví každého, kdo má rád nejrůznější trapasy... Z čeho bude Nyklová na mrtvici?

Některá prozření jsou hodně bolestivá. Mezi ně patří i ta, kvůli nimž máme zlomená srdce. Takovou zkušeností si prošla také Karla, která se na jaře bezhlavě zamilovala do scenáristy Jakuba Štěpánka. Až těsně před prázdninami zjistila, jaký je to sobec a oč mu skutečně jde. Okamžitě to s ním skončila, pak se sesypala. Nyní se ještě stále vyrovnává se zklamáním a zároveň se snaží znovu naplno zapojit do rodinného života s Márou a dětmi. Ovšem Jakub jí to nikterak neulehčuje. Nedokáže bez ní být, chce ji nazpět. Stává se z něj temná hrozba pro Karlu i její blízké, protože se začíná nebezpečně motat kolem celé rodiny... Jak Jakub o Karlu znovu zabojuje? Co všechno vyzkouší, aby dosáhl svého? A o čem nemá Karla ani potuchy? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady