Skyler vzteky bez sebe! Kdo jí bude v těžkých chvílích oporou?

Publikováno

Všechny díly najdete na Voyo. Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Zatímco Bára s Františkem prožívají šťastné období a společně se zabydlují v bytě, který jim Bedřich přenechal po svém odjezdu do Opavy, Skyler se obrátil život vzhůru nohama. Je to právě ona, kdo idylku Báry a Františka naruší...

Všechny díly najdete na Voyo. Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Zatímco Bára s Františkem prožívají šťastné období a společně se zabydlují v bytě, který jim Bedřich přenechal po svém odjezdu do Opavy, Skyler se obrátil život vzhůru nohama. Je to právě ona, kdo idylku Báry a Františka naruší svým příjezdem. Navíc se její nečekaný návrat do Čech neobejde bez dramat. U Františka a Báry hledá útočiště kvůli Dirkovi, kterému najednou nemůže přijít na jméno a jenž ji spolehlivě rozzuří pouhým telefonátem. Při rozhovoru s ním si nebere servítky, ovšem rozhodně není tak nad věcí, jak by si sama přála. Kdo jí bude v těžkých chvílích oporou? A proč to mezi ní a Dirkem křísne?

Ulice se vrací na obrazovky už v pondělí 15. srpna! A pokud jste nedočkaví, tak na Voyo můžete novou řadu sledovat již od 8. srpna! Celou 17. sezónu Ulice si můžete bez reklam připomenout rovněž na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady