• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Vášnivé usmíření, nebo prohloubení krize? Takhle Magda přivítá Prokopa!

Vášnivé usmíření, nebo prohloubení krize? Takhle Magda přivítá Prokopa!

Publikováno

Všechny díly najdete na Voyo. Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Vztah Magdy a Prokopa si před prázdninami prošel velkou zkouškou. Od jejich poslední hádky si Magda není jistá, jak na tom nyní vlastně spolu jsou. Zatímco Prokop cestuje během prázdnin po Portugalsku se svou expřítelkyní, Magda...

Všechny díly najdete na Voyo. Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Vztah Magdy a Prokopa si před prázdninami prošel velkou zkouškou. Od jejich poslední hádky si Magda není jistá, jak na tom nyní vlastně spolu jsou. Zatímco Prokop cestuje během prázdnin po Portugalsku se svou expřítelkyní, Magda tráví zasloužené volno s Otou, jeho rodinou, Tomášem a v neposlední řadě i s Irenou Landovou, s níž se dokonce vypraví i na Balaton. Jsou z nich opět kamarádky, vztahové karamboly před létem jejich přátelství jen upevnily. S Prokopem není Magda v kontaktu vůbec. Ten si navíc pobyt v Portugalsku ještě prodlouží, takže si Magda může jen domýšlet, s jakou náladou se asi vrátí. Jaké bude jejich shledání po dvouměsíčním odloučení?  

Ulice se vrací na obrazovky už v pondělí 15. srpna! A pokud jste nedočkaví, tak na Voyo můžete novou řadu sledovat již od 8. srpna!

Celou 17. sezónu Ulice si můžete bez reklam připomenout na Voyo. 

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady