• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Nečekaná návštěva, hazard se zdravím i velký podraz! Co se stane příští týden?

Nečekaná návštěva, hazard se zdravím i velký podraz! Co se stane příští týden?

Publikováno

Jsou lidé, kteří jakoukoliv porážku nikdy nepřijmou a chtějí za každou cenu dosáhnout svého. Mezi ně patří i Riči, jenž má zálusk na svou bývalou holku Sáru od chvíle, kdy se s ní znovu setkal po propuštění z několikaměsíční vazby. To, že je Sára nyní vdaná, pro něj není překážkou. Naopak. Bere...

Jsou lidé, kteří jakoukoliv porážku nikdy nepřijmou a chtějí za každou cenu dosáhnout svého. Mezi ně patří i Riči, jenž má zálusk na svou bývalou holku Sáru od chvíle, kdy se s ní znovu setkal po propuštění z několikaměsíční vazby. To, že je Sára nyní vdaná, pro něj není překážkou. Naopak. Bere to jako výzvu. Čím více Sára odolává jeho svádění, tím je Riči urputnější a zákeřnější. Aby Sáru konečně dostal do postele, je schopen čehokoliv, dokonce ji i zdrogovat... Co se mezi nimi stane? 

Udělat tlustou čáru za vztahem s manipulativním machem je věc takřka nemožná. Dochází to i Blance, jíž Luděk neustále ztrpčuje život. Dělá jí větší či menší naschvály, provokuje ji i její blízké, manipuluje dětmi i ostatními v jejím okolí – jen aby všem dokázal, že Blanka je ta, která rozbila jejich rodinu kvůli svým rozmarům. Luděk se opravdu neštítí ničeho, dokonce ani předvolání Blanky na policii, aby jí dokázal, kdo je nad nynější situací pánem.

Mirek udělal za vztahem s Magdou tlustou čáru, nebo to tak alespoň vypadá. Nejenže se Magdě už několik dnů neozývá, dokonce zrušil datum svatby. Magda má v těchto těžkých časech velkou oporu v Prokopovi, který ji drží nad vodou. Oba jsou si velmi blízcí a snaží se celou situaci zvládat. Jenže nyní se stane něco, co ani jeden z nich nepředpokládal! Magdu totiž navštíví Mirkova maminka, a to zrovna v momentě, kdy je u Magdy na návštěvě Prokop.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Herci

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady