• Pořady
  • Ulice
  • Ukázky
  • Konfrontace, hledání práce i pochybnosti ve vztahu. Co přinese pondělní díl?

Konfrontace, hledání práce i pochybnosti ve vztahu. Co přinese pondělní díl?

Publikováno

Co je oprávněná výtka od nadřízeného? A co dělání z komára velblouda jen proto, aby dal šéf za každou cenu najevo svému okolí, že vládne pevnou rukou? Kdy by se měl ředitel školy jednoznačně zastat svých pedagogů? A kdy je naopak exemplárně potrestat? Landová přes víkend nevychladne. Spíše to v...

Co je oprávněná výtka od nadřízeného? A co dělání z komára velblouda jen proto, aby dal šéf za každou cenu najevo svému okolí, že vládne pevnou rukou? Kdy by se měl ředitel školy jednoznačně zastat svých pedagogů? A kdy je naopak exemplárně potrestat? Landová přes víkend nevychladne. Spíše to v ní vře ještě víc. Magdu s Prokopem si hned ráno docela drsně podá kvůli tomu, co se dozvěděla v pátek od mámy Žofie. Jaké to bude mít následky?

Sára začíná mít pochybnosti o vztahu s Danem. Proto si nenápadně vyžádá nějaké romantické gesto. Ačkoliv má Dan s romantikou problém, rozhodně nechce Sáru ztratit. Co udělá? 

Vanda si hledá práci. A ačkoliv se opravdu snaží, Jolana je na ni přísná. Vanda přizná Evženovi, který se vrátil z Austrálie, že vytopila sklepy. Jaké se dočká reakce?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:30 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady