• Pořady
  • Ulice
  • Martin Donutil požádal Sáru Affašovou z Ulice o ruku! Zásnuby proběhly na nádherném místě

Martin Donutil požádal Sáru Affašovou z Ulice o ruku! Zásnuby proběhly na nádherném místě

V seriálu Ulice na lásku příliš štěstí neměla, zato v osobním životě má důvod k radosti. Sára Affašová a Martin Donutil se zasnoubili. Syn Miroslava Donutila požádal herečku o ruku během jejich dovolené ve Spojených státech.

Sára Affašová na svém profilu na Instagramu sdílela v listopadu fotografii z Times Square. „Odjeli jsme do New Yorku, vždycky jsem se sem chtěla podívat, a tak jsme tady – je to tady celkem divoký, zatím si na to hektický tempo zvykám,“ napsala herečka k příspěvku. A je to právě Times Square, kde Martin požádal svou vyvolenou o ruku.

Zásnuby na Times Square
Ačkoliv pár strávil dovolenou v New Yorku koncem minulého roku, Sára Affašová se s fotografií ze zásnub pochlubila až nyní. „No a ještě v listopadu na Times Square přede mnou Martin poklekl,“ napsala k příspěvku na Istagramu představitelka Jany. Reakce na jejich zasnoubení na sebe nenechaly dlouho čekat a mezi prvními gratulantkami byla například i kolegyně ze seriálu Ulice Malvína Pachlová.

Nový začátek
Jak se zdá, zamilovanému páru se blýská na lepší časy. V říjnu loňského roku Sára Affašová na Instagramu oznámila, že den před porodem přišli s partnerem o miminko. Chlapečkovi přestalo bít srdce.

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady