• Pořady
  • Ulice
  • Bonusy
  • Magdina velká láska o sobě dává vědět: Jak se jí do života vrátí Mirek?

Magdina velká láska o sobě dává vědět: Jak se jí do života vrátí Mirek?

Všechny díly najdete na Voyo. Aby Magda vybrala více peněz na podporu provozu Fóra mobilních hospiců, rozhodla se s pomocí svých studentů a Otíka uskutečnit ve škole koncert. Zejména Magda si po ztrátě své milované maminky uvědomuje, jak v mnoha případech je péče o smrtelně nemocného člověka...

Všechny díly najdete na Voyo. Aby Magda vybrala více peněz na podporu provozu Fóra mobilních hospiců, rozhodla se s pomocí svých studentů a Otíka uskutečnit ve škole koncert. Zejména Magda si po ztrátě své milované maminky uvědomuje, jak v mnoha případech je péče o smrtelně nemocného člověka náročná. Právě s tím umí mobilní hospice pomáhat. Kdo z jejího okolí se do sbírky připojí? A jak Otík a studenti vylepší její svatební šaty?

Pokud vám dává existence mobilních hospiců smysl, můžeme to dát najevo symbolickým příspěvkem právě i vy. Kdyby totiž každý z diváků Ulice věnoval 10 Kč, znamenalo by to téměř 10 milionů, které by zajistily kompletní provoz Fóra a podporu hospiců na čtyři roky. Za Nova pomáhá poputuje na sbírku 40 000 Kč.

Jak se můžete zapojit?
1. Přispějte a pomozte zajistit další provoz Fóra na stránkách https://www.donio.cz/chci-byt-doma-az-do-konce
2. Mluvte se svými blízkými o tom, jak by si přáli prožít své poslední dny. Na rozhovory o našich přáních a představách není nikdy brzy. 
​​​​​​3. Dejte vědět ostatním, že tu jsou Mobilní hospice pro umírající i jejich pečující. Příští rok se třeba můžete zapojit do Papučového dne! 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Obsazení

Herci

Nejnovější články k pořadu Ulice

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady